• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Lidl lielveikala izkārtnePiemēram, Purvciemā "Lidl" veikala dēļ pārveidotā satiksmes organizācija jau ir sarežģījusi vietējo iedzīvotāju ikdienu. Foto: Bambizoe/LIDL Supermarket

7. oktobrī veras vaļā «vidēji zemo» cenu veikali «Lidl»

Uzņēmums “Lidl Latvia” ir atklājis savu lielo noslēpumu: ceturtdien, 7. oktobrī, visā Latvijā tiks atklāti kopumā 15 mazumtirdzniecības tīkla “Lidl” veikali. Vai šo Vācijas vidēji zemo cenu veikalu ienākšana Latvijā ko labu dos mūsu ne īpaši bagātajam patērētājam, ir atkarīgs no “Lidl” piekoptās politikas. Beidzot pircēji paši to varēs novērtēt.  

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu informāciju   

“Lidl” veikali Rīgā atvērsies sešās vietās – Imantā, Zolitūdē, Pļavniekos, Purvciemā, Dreiliņos un Mežciemā, bet pa vienam veikalam būs Liepājā, Ventspilī, Tukumā, Jelgavā, Ogrē, Valmierā, Jēkabpilī, Rēzeknē un Daugavpilī. “Lidl” veikali Latvijā strādās katru dienu no plkst.8 līdz 22.

Gatavojoties veikalu atvēršanai Latvijā, “Lidl” investējis vairāk nekā 200 miljonus eiro veikalu un loģistikas centra būvniecībā, kā arī veidojot jaunas ielas, satiksmes apļus, krustojumus. “Lidl” veikalu apkārtnē izvietoti apstādījumi un veikti dažādi apkārtējās infrastruktūras uzlabojumi (gan ne visur ar veiktajiem “uzlabojumiem” ir apmierināti vietējie iedzīvotāji, šur tur satiksmes risinājumi ir sarežģījuši ikdienu un liek labākajā gadījumā mērot liekus simtus metru).

Uzņēmums Latvijā arī radījis jau vairāk nekā 2000 jaunas darbavietas. “Lidl Latvia” atzīmē, ka plānošana un gatavošanās veikalu atvēršanas dienai ir aizņēmusi vairākus gadus, un tā ir turpinājusies par spīti “Covid-19pandēmijas izaicinājumiem.

Tavs komentārs par rakstu: