• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Artis GustovskisArtis Gustovskis. Foto: LETA

Āboltiņas vietā Saeimā iekārtojas kuldīdznieks Gustovskis

Skandalozās, bet slavenās Solvitas Āboltiņas vietā Saeimā ieradies līdzšinējais Kuldīgas novada domes deputāts, pašvaldības iestādes "Kuldīgas aktīvās atpūtas centrs" vadītājs Artis Gustovskis (partija “Kuldīgas novadam”), kurš 11. janvārī šodien sāka pildīt Saeimas deputāta pienākumus.

Gustovskis Saeimas sēdē svinīgi zvērēja, un parlaments apstiprināja viņa pilnvaras. Deputāts tika ievēlēts Saeimas Pieprasījumu komisijā, kā arī Izglītības, kultūras un zinātnes komisijā. Savukārt vairāki citi “Vienotības” Saeimas frakcijas deputāti mainīja komisijas, kurās strādā.

Deputāte Inese Lībiņa-Egnere tika atsaukta no Pieprasījumu komisijas, bet ievēlēta Nacionālās drošības komisijā. Ints Dālderis, kurš paziņojis par savu saistību ar topošo partiju “Par!” vairs nestrādās Ilgtspējīgas attīstības komisijā, bet darbosies Eiropas lietu komisijā. Dāldera vietā Ilgtspējīgas attīstības komisijā ievēlēts Renārs Putniņš.

Gustovskis Saeimā strādās Solvitas Āboltiņas vietā, kurā nolika deputātes mandātu un iecerējusi atgriezties diplomātiskajā dienestā.

Āboltiņa vēlēšanās startēja Kurzemes apgabalā. Viņai noliekot mandātu, uz vietu Saeimā varēja pretendēt cilvēks, kurš ir nākamais “aiz strīpas” šajā apgabalā – Normunds Tropiņš, kurš jau iepriekš bija paziņojis, ka neplāno doties uz Saeimu un turpinās darbu Talsu novada pašvaldībā, kur viņš pilda domes priekšsēdētāja vietnieka pienākumus. Gustovskis bija sarakstā bija nākamais. Viņam pārceļoties uz Saeimu, Kuldīgas novada domes deputāta pienākumus pildīs grupas “Rumbas kvartets” solists un akordeonists Artis Šimpermanis.

Tavs komentārs par rakstu: