• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Kovidlaika Rīgas maratona starta shēmaKovidlaika Rīgas maratona starta shēma. Publicitātes attēls: "Rimi" Rīhas maratona organizatori

Aicina reģistrēties Rīgas maratonam

Atklāta reģistrācija 31. “Rimi” Rīgas maratonam, kas risināsies 28. un 29. augustā. Organizatori paredz, ka pulcēšanās ierobežojumi joprojām saglabāsies, tāpēc maratonu plāno bez masu starta un ar ierobežotu dalībnieku skaitu, lai tiktu ievēroti visi epidemioloģiskās drošības pasākumi.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus   

Galvenie nosacījumi, ar kuriem jārēķinās maratona dalībniekiem:

          • Dalībnieku skaits distancēs būs ierobežots, starts katrā distancē ilgs vairākas stundas.

          • Starta zonā dalībniekiem būs jāierodas individuāli noteiktā laikā, trasē vienlaicīgi dosies ne vairāk kā 4 skrējēji.

          • Dalībnieku reģistrācija ilgs līdz 15. augustam, izdevīgāka dalības maksa plānota līdz 1. jūnijam.

          • Maratona Bērnu dienas mazajām distancēm pieteikumus sāks pieņemt 1. jūnijā.

Bērnu diena un Ģimeņu skrējiens maratonā notiks 28. augustā, savukārt dienu vēlāk jaunajās trasēs ar startu pie Brīvības pieminekļa dosies maratona, pusmaratona, 10 km un 5,5 km skrējiena dalībnieki.

Rēķinoties ar kovidpanikas neprognozējamību, “Rimi” Rīgas maratons jaunajos norises datumos var būt arī virtuāls un tiks pielāgots 28.-29. augustā spēka esošajiem publisko pasākumu ierobežojumiem.   

Reģistrēties klasiskā maratona distancei,  pusmaratonam, 10 km, 5,5 km un Ģimeņu skrējienam var oficiālajā pasākuma mājaslapā. Reģistrācija būs atvērta līdz 15. augustam vai dalībnieku limita sasniegšanai atsevišķās distancēs. Savus starta numurus ar norādīto starta laika brīdi dalībnieki saņems 1. augustā.

Skrējēji, kuri 2020. gada vasarā savu dalību pārcēla uz 2021. gadu, e-pastā saņems bezmaksas pārreģistrācijas kodu. Pārējiem dalībniekiem reģistrācija līdz 1. jūnijam būs par izdevīgāku dalības maksu. Savukārt reģistrāciju Bērnu dienas mazajām distancēm bērniem līdz 12 gadu vecumam sāks 1. jūnijā. Par Latvijas Skolu kausa norisi un iespēju atsevišķām distancēm reģistrēties par samazinātu dalības maksu rīkotāji detalizēti ziņos aprīlī.

“Rimi” Rīgas maratona organizatori aicina dalībniekus gatavoties un aktīvi izmantot gan virtuālā Skriešanas kluba treniņu programmu, gan izaicinājumus, kuri motivē kustēties ikdienā, kā arī reizi no reizes notestēt fizisko formu virtuālos mačos.

Tavs komentārs par rakstu: