• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
airBaltic lidmašīnas pacelšanās"airBaltic" atkal paceļas gaisā. Publicitātes foto: airBaltic

«airBaltic» līdz rudenim atjaunos 49 galamērķus no Rīgas, vēl 20 – no Tallinas un Viļņas

Beidzoties kovidpanikas uzbangojumam, 18. maijā Latvijas nacionālā lidsabiedrība “airBaltic” atsāka regulāros reizus. Tagad uzņēmums precizē, ka līdz augusta beigām plāno no Rīgas nodrošināt lidojumus uz 49 galamērķiem.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Šobrīd “airBaltic” veic tiešos lidojumus no Rīgas uz dažādiem Eiropas biznesa tranzītmezgliem un turpina atsākt lidojumus uz tādiem populāriem atpūtas galamērķiem kā Dubrovnika, Rijeka un Splita Horvātijā, Barselona Spānijā, Nica Francijā, Larnaka Kiprā, Roma, Katānija un Milāna Itālijā. Papildus tam “airBaltic” piedāvā tiešos lidojumus no Tallinas un Viļņas. 

Līdz augusta beigām “airBaltic” lidojumus no Rīgas sola veikt uz 49 galamērķiem, vēl pa desmit galamērķiem varēšot sasniegt Tallinas un Viļņas.

Lidsabiedrība aicina pasažierus pirms ceļojuma pārbaudīt ceļojuma noteikumus un lidostu ierobežojumus oficiālajās vietnēs vai vietējās vēstniecībās. Noteikumi strauji mainās un atšķiras dažādās valstīs, tāpēc ir jāpārliecinās, ka ir iegūta jaunākā informācija.

“airBaltic” norāda, ka jauno rezervāciju skaits un pieprasījums no jūnija sākuma līdz šim brīdim ir trīskāršojies. Pieprasītākie “airBaltic” atpūtas maršruti tuvākajā laikā ir Malaga Spānijā un Atēnas Grieķijā, bet augustā populārākie galamērķi ir Reikjavīka Islandē, kā arī Dubrovniki un Splita Horvātijā. Stabilas izaugsmes tendences saglabājas arī tādos maršrutos kā Rīga-Oslo, Rīga-Berlīne, Rīga-Amsterdama, Rīga-Londona, Rīga-Dublina. Īpaši populāri ir lidojumi no Londonas un Dublinas uz Rīgu.

Tavs komentārs par rakstu: