Gērgesa un Sevastova pēc spēles.Gērgesa un Sevastova pēc spēles. Ekrānšāviņš no: youtube.com

Aizraujošā cīņā Sevastova uzvar Gērgesu un tiksies ar Stīvensu

Sieviešu tenisa asociācijas (Women’s Tennis Association, WTA) Premier sērijas turnīrā “Rogers Cup” Monreālā Latvijas tenisiste Anastasija Sevastova, kas WTA rangā ieņem 19. vietu, trešajā kārtā tikās ar vācu tenisisti, WTA ranga un turnīra 10. numuru Jūliju Gērgesu (Julia Görges).

Cīņa bija aizraujoša. Izmantojusi vienīgo iespēju lauzt Gērgesas servi, Sevastova itin pārliecinoši noveda pirmo setu līdz uzvarai. Toties otrajā setā Anastasija nonāca neapskaužamā situācijā, ļaujot pretiniecei panākt 2-5. Tomēr tad Sevastova uzvarēja geimu ar savu servi, lauza Gērgesas servi un vēlreiz, atspēlējusi pretinieces iegūto setbumbu, “paņēma” savējo, izlīdzinot rezultātu. Spēles likteni izšķīra taibreiks, un tajā jau pašā sākumā mūsu tenisiste lauza Gērgesas servi un pārliecinoši aizvadīja spēli līdz uzvarai divos setos – 6-3, 7-6(2).

Turnīra ceturtdaļfinālā Sevastovas pretiniece būs pasaules ranga trešā rakete amerikāniete Slouna Stīvensa (Sloane Stephens). Pērn Sevastova ar Stīvensu spēlēja divreiz. ASV atklātā čempionāta ceturtdaļfinālā pārāka bija amerikāniete, turpretim sezonas noslēguma turnīrā WTA Elite B grupā uzvarēja Sevastova.