Gints Meija spēlē pret Kazaņas "Ak Bars"Gints Meija traucas uz vārtiem. Foto: ak-bars.ru

«Ak Bars» 2-3 Rīgas «Dinamo»

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) regulārā čempionāta kārtējā spēlē Rīgas “Dinamo” Kazaņā pieveica vietējo “Ak Bars” (Ак Барс) vienību: 3-2 (1-1, 1-1, 1-0).

Pēc 1. trešdaļas rezultāts bija 1-1. Vispirms mājiniekiem 17. minūtē izdevās realizēt skaitlisko vairākumu, bet trešdaļas pēdējā minūtē izlīdzinājumu panāca Toms Sestito (piespēles: Edgars Kulda, Gints Meija).

2. trešdaļā redzami pārāki bija "Ak Bars" hokejisti: 20 minūšu laikā rīdzinieki pretinieku vārtu rāmī trāpīja tikai vienreiz,– bet rezultatīvi! No ļoti šaura leņķa trešdaļas 17. minūtē precīzs bija Andris Džeriņš (piespēles: Kristaps Sotnieks, Oskars Cibuļskis). Diemžēl trešdaļas pēdējā minūtē mājinieki panāca līdzsvaru – 2-2.

Gūto vārtu "tradīcija" tika turpināta arī 3. trešdaļā: abas komandas guva pa vieniem. Taču mājinieku guvums netika ieskaitīts, jo tiesneši fiksēja augstu paceltu nūju. Toties Vitālija Pavlova 54. minūtē skaitliskajā vairākumā iemestajai ripai (asistēja Lauris Dārziņš) nebija nekādas vainas, un rīdzinieki šosezon pieveica kazaņiešus arī viņu laukumā.

“Dinamo” vārtus sargāja Jūakims Eriksons (Joacim Eriksson). Rīgas "Dinamo" vienība ar 46 punktiem 37 spēlēs (vārtu attiecība 84-91) Rietumu konferences turnīra tabulā joprojām ieņem priekšpēdējo 13. vietu, bet no "kausa astoņnieka" mūsējos šķir 10 punktu.

Nākamā spēle "Dinamo" būs otrdien, 8. decembrī plkst. 19:30 "Arēnā Rīga" pret Čeļabinskas "Traktor" (Трактор). Čeļabinskieši KHL Austrumu konferencē ieņem 12. vietu, un ir izcīnījuši 45 punktus 38 spēlēs.