• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Alfrēds Rubiks.Alfrēds Rubiks. Foto: flickr.comGUENGL

Alfrēds Rubiks: Tas, ka tikai Krievija un Ķīna palīdz Itālijai, ir citu valstu nolaidība

Bijušais Eiroparlamenta deputāts un Latvijas Sociālistiskās partijas eksvadītājs Alfrēds Rubiks uzskata, ka tikai Krievija un Ķīna palīdz cīnīties Itālijai ar Covid-19, jo citas valstis nerūp kopēja epidemioloģiskā situācija.

InfoTOP.lv, izmantojot ārvalstu plašsaziņas līdzekļu materiālu

– Tikai Krievija un Ķīna palīdz Itālijai cīnīties ar vīrusu, jo tā ir citu valstu iekšēja nolaidība,– teica Rubiks žurnālistiem. – No vienas puses, valstis ir pieradušas dzīvot brīvi, bet. no otras puses, visādas sīkas slimības, kas skar diezgan daudz cilvēku, tās nekad neskar. Lielākajā daļā valstu ir tīrs kalnu gaiss, viņi dzīvo visilgāk Eiropā un domā, ka paši pārvarēs. Varas pārstāvji nevēlējās kaut ko darīt, lai papildus pasargāt tautu. It sevišķi vecus cilvēkus. Priekš kam viņiem veci cilvēki? Tiem vajag pensijas izmaksāt!

Eiroparlamenta eksdeputāts uzskata, ka nevajadzētu gaidīt palīdzību no Eiropas Savienības.

– Es piekrītu Francijas prezidentam Emanuēlam Makronam (Emmanuel Macron) tajā ziņā, ka “cīņā” ar vīrusu Eiropas Savienība nedarbojas. Savā laikā Ļeņins teica, ka kapitālismā Eiropas Savienība vai nu nav iespējama, vai nu ir kaitīga tautai. Strādājot Eiropā, es par to pārliecinājos,– pasvītroja politiķis.

Rubiks uzskata, ka nākotnē katras valsts epidemioloģiskā situācija būs atkarīga tikai no iekšpolitiskās darbības.

– Cik daudz katra valsts ar saviem spēkiem varēs panākt un kā to tauta atbalstīs,– tur arī būs mazāk bēdu. Bet globālā mērogā ir jāmeklē tas, kurš to visu izdomāja un palaida šo “dronu” pāri visiem,– secināja Rubiks.

Tavs komentārs par rakstu: