• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Balsij un ģitārai: Pirmā burtnīca. Imants KalniņšBalsij un ģitārai: Pirmā burtnīca. Imants Kalniņš. Publicitātes foto: Spicberg

Ar «Balsij un ģitārai: Pirmā burtnīca. Imants Kalniņš» atklāj nošu izdevumu sēriju

Trešās adventes rītā, 12. decembrī, plkst. 11.00 ar dziedātājas Aleksandras Špicbergas un ģitārista Vladimira Kudrina tiešsaistes koncertu tiks atvērta pirmā grāmata no iecerētās nošu izdevumu sērijas “Balsij un ģitārai: Pirmā burtnīca. Imants Kalniņš”.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus   

Koncerta tiešraidi bez maksas varēs vērot Aleksandras Špicbergas “Facebook” un “Youtube” kontos.

Imanta Kalniņa dziesmas koncertā izpildīs Aleksandra Špicberga un Vladimirs Kudrins, kā arī Anta Eņģele, Kaspars un Anda Zemīši, Endijs Rožkalns, Dāvids Kalniņš, Reinards Blūmentāls, informē lsm.lv. 

Pirms Ziemassvētkiem klajā nāk pirmā grāmata no iecerētās nošu izdevumu sērijas – krājums “Pirmā burtnīca. Imants Kalniņš”. Tas ietver 12 Imanta Kalniņa dziesmu notis balsij un ģitārai, dziesmu pavadījumu fonogrammas un dziesmu tekstu tulkojumus angļu valodā. Līdzās populārākajām, mūzikas mīļotājus iepriecinās arī divas mazāk dzirdētas Imanta Kalniņa dziesmas ar Ojāra Kalniņa (1949-2021) vārdiem angļu valodā. Ģitāras pārlikumus veidojis un pavadījumus iespēlējis Vladimirs Kudrins. Krājumu sastādījusi Māra Špicberga.

Vienlaikus ar nošu krājumu, klajā nāk arī dziesmu ierakstu albums, kurā kopā ar Špicbergu un Kudrinu muzicējuši arī Rīgas Doma Kora skolas audzēkņi Dāvids Kalniņš un Reinards Blūmentāls. Ieraksts veikts studijā “Gem Plus”. Skaņu režisors Edijs Gņedovskis, albuma producente Māra Špicberga. Nošu krājuma un albuma noformējumu veidojis Stefans Špicbergs. Izdevējs “Spicberg”.

Tavs komentārs par rakstu: