• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Aivars GontarevsAivars Gontarevs. Fito: Ieva Čīka/LETA

Ar jauniem personāžiem papildināts «Rīgas namu pārvaldnieka» galvgalis

LETA

SIA "Rīgas namu pārvaldnieks" (RNP) valdes priekšsēdētāja amatā iecelts kādreizējais SIA "Latio Namsaimnieks" vadītājs Aivars Gontarevs, bet otru vakanto valdes locekļa vietu ieņems Ardis Pāvilsons, aģentūra LETA noskaidroja pilsētas domē.

Kopš 2015. gada RNP valde sastāv no trīs pārstāvjiem – Ivo Leča, Ivetas Zalānes un Ingas Bulgarinas, taču turpmāk tā strādās piecu cilvēku sastāvā. Gontarevs amatā nomainīs pašreizējo RNP vadītāju Leci. Vienlaikus Zālāne, Lecis un Bulgarina turpinās strādāt valdē.

Kā skaidroja domē, Gontarevam ir augstākā izglītība nekustamā īpašuma pārvaldē un novērtēšanā, kā arī divi maģistra grādi – tieslietās un uzņēmējdarbības vadībā. Līdz šim viņš ir strādājis kā valdes priekšsēdētājs SIA "Latio Namsaimnieks", bijis priekšsēdētāja padomnieks stratēģisko pakalpojumu attīstības jautājumos SIA "Latio" un valdes loceklis uzņēmumos "Topo7" un "Metrum", kā arī darbojies kā jurists.

Savukārt Pāvilsonam darba pieredze nekustamo īpašumu pārvaldīšanā ir kopš 2007. gada. Viņš bijis valdes loceklis SIA "CS Komercserviss" un SIA "Labo namu aģentūra", dzīvojamo namu pārvaldīšanas nodaļas vadītājs uzņēmuma "Civinity" Latvijas grupas uzņēmumos, kā arī dzīvojamo ēku pārvaldīšanas nodaļas vadītājs AS "Hausmaster".

Abi jaunievēlētie RNP valdes locekļi apliecināja, ka amatus citos uzņēmumos atstās.

Kā ziņots, kopumā uz šīm vakancēm tika saņemti 28 pieteikumi, no kuriem 20 atbilda amata pretendentiem izvirzītajām prasībām.

Tavs komentārs par rakstu: