Andrejs RastorgujevsAndrejs Rastorgujevs. Foto: NordicFocus

Ar trim kļūdām šautuvē iedzīšanas braucienā Rastorgujevs paceļas uz 5. vietu

Eiropas čempionātā un vienlaikus Pasaules kausa (PK) kārtējā posmā Baltkrievijā, Raubiču trasē 12,5 km iedzīšanas braucienā Latvijas biatlonists Andrejs Rastorgujevs par spīti trim kļūdām šautuvē spēja pacelties no 8. uz 5. vietu.

Tas ir Rastorgujeva labākais rezultāts PK šosezon. Iedzīšanas braucienā ar vienu kļūdu šautuvē uzvarēja sprinta čempions norvēģis Tarjejs Bē (Tarjei Bø). Sudraba godalga šoreiz krievam Matvejam Jeļisejevam (Матвей Елисеев), kurš uz goda pjedestāla spēja nokļūt no 11. starta pozīcijas un neaizvēris vienu mērķi. Trešajā vietā, startējis 10. un arī vienreiz šāvis garām,  ierindojās norvēģis Hovards Bogetveits (Håvard Bogetveit). Rastorgujevu no trešās vietas šķira 19 sekundes.

Jāpiebilst, ka šajās sacensībās tikai viens sportists iztika bez soda apļiem – mājinieks Ņikita Lobastovs (Никита Лобастов) –, un viņš, startējis priekšpēdējais (59.) finišēja 41. vietā