• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Cilvēks rokudzelžos raksta pie datora klaviatūras.Cenzūra internetā. Attēls no: censorship.com

Ar vienu frāzi «precizē» «mutes turēšanas» pantu Krimināllikumā

Saeimas Juridiskā komisija precizējusi Krimināllikuma grozījumu normu, paredzot sodu par vēršanos pret Latvijas neatkarību un valsts varu “Satversmē neparedzētā veidā”. Saeimas Juridiskā komisija vēl turpinās skatīt grozījumiem uz otro lasījumu iesniegtos priekšlikumus. Līdz ar to arī gala lēmumu par likumprojekta virzīšanu izskatīšanai galīgajā lasījumā deputāti pieņems vēlāk.

Precizējums atbalstīts sabiedrībā visai asi vērtētajos Krimināllikuma grozījumos, kas paredzēti “hibrīdkara apdraudējuma novēršanai”.

Juridiskā komisija atbalstīja iekšlietu ministra Riharda Kozlovska precizējumu, ka sods pienāksies par darbību, kas vērsta pret Latvijas valstisko neatkarību, suverenitāti, teritoriālo vienotību, valsts varu vai valsts iekārtu “Satversmē neparedzētā veidā”.

Par šādu nodarījumu rosināts noteikt sodu ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz 8 gadiem un ar probācijas uzraudzību uz laiku līdz 3 gadiem.

(Materiālā izmantota LETA informācija)

6 Komentāri


 1. Leviathan
  2016-04-02

  Ideja varbūt nebūtu slikta, tikai ne jau tiem cilvēkiem, kas atrodas pie varas. Kleptokrātu banda sev nodrošina likumīgas valsts izlaupīšanas aizmuguri!

 2. Sigurds Graudiņš
  2016-04-02

  GALVENAIS - Kāpēc virza GESTAPO likumu ir tas , ka EiroSūds SLEPENĪBAS kārtā SPIEŽ KANGARĀTU akceptēt TTIP līgumu , ar kuru ASV transnacionālām kompānijām būs iespēja DZĪT Eiropā ĢENĒTISKI Modificētu PārtikU [ ĢMO ] !!! Pats TTIP līgums paredz ..., ka pēc tā PARAKSTĪŠANAS nacionālās valdības ZAUDĒ JURIDISKĀS TIESĪBAS ietekmēt ŠOS PROCESUS !

  • Joske
   2016-04-05

   Vot tā! Ja neēdīsi ĢMO, būs jāiet cietumā par "valsts" varas apdraudēšanu!

 3. Ivars Pučurs
  2016-04-05

  Apmēram sapratu. “Satversmē neparedzētā veidā” nozīmēs, ka nedrīkstēs kaisīt kapu smiltis uz Saeimas pakāpieniem, pret deputātiem nedrīkstēs piekopt vudū buršanos, lāstu uzlikšanu u.c. līdzīgas burvestības.

 4. Gintars
  2016-04-05

  Vajag Latvija ielaist NATO vieta Krievijas karaspekus ar noteikumiem ka vini var te uzstadit savas raketes , kugus un lidmasinas. Pretim mums maksatu nomas maksu un uz Sibiriju aizsutitu visas saimas un visu zaglu gimenes uz Sibiriju uz muzu un tur laij vini dzivo no ta ko izzaudze sava darzina. Un laij krievs kontrole Latviju bet Latvijas valdiba atrodas tikait Latviesi kuri pacels Latviju nevis iznicinas.

 5. labs likums, patīk
  2016-04-06

  Normāls likums. Neviena vara nav mūžīga. Un pienāks diena, kad dažs labs balsotājs šodien, tiks tiesāts pēc šā paša panta. Dzīve gara, nekad neko nevar paredzēt.

Tavs komentārs par rakstu: