• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Villes Leino momentuzņēmumsVille Leino. Foto: mtv.fi

Ardievu, Leino, atā Kundrātek, Indraši un play-off!

Izvērtējot hokeja komandas Rīgas “Dinamo” sniegumu šajā sezonā, AS “Dinamo Rīga” padomes sēdē pieņemts lēmums, kurš virza uz pieņēmumu, ka “Dinamo” vadība varētu būt samierinājusies ar komandas neiekļūšanu izslēgšanas spēlēs un tāpēc vēlas vismaz ietaupīt naudu. Proti, ir pārtrauktas līgumattiecības ar somu uzbrucēju Villi Leino, kuram šobrīd ir komandā labākais lietderības koeficients (+7); otrais rezultatīvākais (13, 2+11) un arīdzan lietderīgais (+5) aizsargs – čehs Tomāšs Kundrāteks – izlikts atteikumu draftā; viens no rezultatīvākajiem (21, 9+12) uzbrucējiem Miks Indrašis nosūtīts uz fārmklubu HK “Liepāja”.

Leino šosezon piedalījies 39 spēlēs, guvis 12 punktus (3+9) un nopelnījis astoņas soda minūtes, vidēji laukumā pavadīdams 17:24 minūtes.

Kundrāteks “Dinamo” sastāvā piedalījies 40 spēlēs, nopelnījis 37 soda minūtes, bet laukumā pavadījis vidēji 22:08 minūtes. Kundrāteks atteikumu draftā pavadīs 48 stundas, kuru laikā viņu var izvēlēties kāda cita Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda.

Indrašis šajā KHL sezonā piedalījies 38 spēlēs, nopelnījis 21 soda minūti un lietderības koeficientu +2, laukumā pavadot vidēji 16:43 minūtes. Uzbrucējam ir divvirzienu līgums, kas pieļauj nosūtīšanu uz fārmklubu.

Rīgas "Dinamo" aizvada neveiksmīgu sezonu, jo 40 spēlēs komanda sakrājusi tikai 50 punktus un KHL Rietumu konferencē ierindojas 12. pozīcijā, par 12 punktiem atpaliekot no play-off zonas.

Tavs komentārs par rakstu: