• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Festivāla "Komēta" viesiFestivāls "Komēta" un tā viesi. Publicitātes foto: Komēta

Arī šovasar Daugavgrīvas cietoksnī notiks mūzikas un mākslas festivāls «Komēta»

Daugavgrīvas cietoksnī no 26. līdz 28. jūlijam risināsies ceturtais mūzikas un mākslas festivāls "Komēta", kurā paredzētas vairāku dīdžeju, mūziķu, aktīvistu, lektoru, cirka mākslinieku un radošo apvienību uzstāšanās.

"Mūsu ilgtermiņa mērķis ir atdzīvināt Daugavgrīvas cietoksni kā kultūras un domāšanas vietu, un festivāls "Komēta" ir viens no soļiem šī mērķa virzienā. Tas dod iespēju Rīgas iedzīvotājiem un tās viesiem trīs dienas jūlijā pavadīt festivālā, tepat galvaspilsētā, kur brīvdomāšana, ilgtspējība un starptautiska kultūra satiekas vienuviet. "Komēta" ir kosmisks mirklis kalendārā, svētki, brīvības un domāšanas rituāls, un ar šādu domu arī strādājam," festivālu apraksta tā pārstāve Liene Jurgelāne.

Viens no pasākuma rīkotāju uzstādījumiem ir atbildība un rūpes par vidi, kā arī tās ilgtspējīga attīstība nākotnē. Šī iemesla dēļ festivālā netiek lietota vienreizlietojamā plastmasa, tiek šķiroti atkritumi, kā arī pasākuma infrastruktūra iespēju robežās tiek būvēta no otrreiz pārstrādātiem vai ziedotiem materiāliem.

Šobrīd rīkotāji izsludinājuši vienīgi festivāla norises datumus, bet pasākumu programmu paredzēts izziņot maija mēnesī. Līdz maijam festivāla biļetes varēs iegādāties par 30 eiro. Līdz ar festivāla programmas izziņošanu, biļetes maksās 40 eiro, savukārt festivālā pie ieejas – 50 eiro.

"Festivāls ir nekomerciāls, tā mērķis nav gūt peļņu, visi iegūtie līdzekļi tiks izmantoti festivāla norises nodrošināšanai un Daugavgrīvas cietokšņa attīstībai," norāda tā rīkotāji.

Tavs komentārs par rakstu: