• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Japāņi bauda sakuras ziedēšanuGlobālā pandēmija arī 2020. gadā japāņiem netraucēja baudīt sakuras ziedēšanu. Foto: V.Kam/picture alliance.com

Asaru dziedzeru masāža ar ceļgalu

Šis ir viens no retajiem tekstiem, kura autore, pati dzīvodama Vjetnamā, uz koronavīrusa ārprātu ir palūkojusies atsvešināti, it kā no malas. Jūs varat Martinas Doe uzskatiem pilnīgi vai daļēji piekrist, varat tos pilnīgi vai daļēji noraidīt. InfoTOP.lv uzskata, ka jums ir tiesības zināt, ka eksistē arī šāds viedoklis. Un tam ir tiesības pastāvēt. Jā, tiem, kam ir paniskas bailes no nāves, šo materiālu iesakām nelasīt.  

Martina Doe, InfoTOP.lv tulkojums no Facebook oriģināla krievu valodā

Pie manis periodiski ieklīst Svētā Koronavīrusa Sektas Liecinieki, vaicā vienu un to pašu, stāsta vienu no to pašu.

Man ir apnicis atbildēt vienu un to pašu, tāpēc šajā tekstā savākšu visu vienkopus.

1. Mēs varam vērot cilvēces vēsturē  vislielāko manipulāciju ar cilvēka apziņu un vislielāko mistifikāciju. Jautājumi tiek gudri virzīti un regulēti. Sēžot planētas otrā pusē, attālinoties no emocijām un neitrāli vērojot internetā mērķtiecīgi iemesto informāciju [вбросы], kļūst acīmredzami: tiklīdz panika sāk mazināties, (ļaudis nevar dzīvot mūžīgā panikā!), tūliņ pat tiek iemesta jauna informācija [вброс]. Saldētavas, morgi, ledus stadioni, līķu kalni, “mēs visi mirsim” – šāda informācija nāk nepārtraukti.

2. Vīruss ir, neviens to nenoliedz. Tomēr aiz visām šīm slēgšanām [lock-down] un karantīnām slēpjas ne jau rūpes par cilvēkiem, bet gan pavisam citi mērķi.

3. Pavērojiet, kā plašsaziņas līdzekļi – gan oficiālie, gan blogeri – pasniedz informāciju. Nekrologi melnos rāmīšos. Šausmu stāsti līdz pēdējam sīkumam, kā “septiņu bērnu tēvs saslima un kā viņš mira, cik drausmīgi tas bija”.

Taču šausmas izraisa jebkura nāve! Jebkura! Neviens cilvēks neaiziet rozā mākonīšos ar smaidu sejā. Tad sāksim spilgtās krāsās aprakstīt ikvienu nāvi? Kas notiek ar cilvēku, kurš mirst, piemēram, no smadzeņu vēža. Nu, kaut vai no bakteriālās pneimonijas. Manipulēšana ar šausminošām detaļām ir krimināli jāsoda. Vai arī, rau, blogeris raksta: “Mūsu ielā inficējās un nomira sākumā vīrs, bet pēc tam sieva. Baisi iet gar viņu tukšo māju. Viņi nesen bija to izremontējuši. Viņiem bija 83 un 88 gadi”. Man ļoti žēl šo patiešām cienījamo cilvēku. Taču par tādu asaru dziedzeru masāžu ar ceļgalu es šos pašus ceļgalus blogeriem labprāt izrautu. Un, lūk, šis “Viņi nesen bija to izremontējuši” – tas jau ir kaut kāds īpašs cinisms, kas paredzēts mūsu vecākās paaudzes cilvēkiem.

“Pret šo vīrusu nav zāļu!” – jebkuras gripas ārstēšana ir vērsta tikai uz simptomu novēršanu.

“Miruši no koronavīrusa” – no vīrusa nemirst.

“Jāgaida, kamēr izgudros vakcīnu!” – vakcīna nav panaceja, tā nedarbojas visu mūžu.

“Visiem jāsēž karantīnā un zem atslēgas mūžīgi mūžos!” – jebkura epidēmija izčākst tikai tad, kad ir radusies kolektīvā imunitāte (60-70% iedzīvotāju vienā vai otrā formā ir izslimojuši; konkrētajā gadījumā 75% iedzīvotāju vispār nekad neuzzinās, ka ir slimojuši, jo viņiem saslimšana rit bez simptomiem).

“Jūs gribat kā Itālijā?” – Itālija pati savām rokām radīja precedentu, multiplicējot vīrusu slimnīcu iekšienē. Šobrīd tas pats notiek arī citās valstīs (piemēram, Amerikā).

4. Mūs piebāž ar šausmenītēm, kas bieži vien balstītas viltus ziņās [фейковыми] (ko vērta ir kaut vai vakardienas [Lieldienu laika – infoTOP.lv] gaudošana par 9 stundu rindām ātrajiem Maskavā), turpretim neviens nestāsta par labajām lietām: cik cilvēku ir izārstējušies, kas notiek ĀRPUS Itālijas un ASV.

5. Ziņu vektors vispār ir ļoti interesants. Es lasu komentārus un redzu, ka visi komentētāji runā tikai par Eiropu un ASV. Bet vai jūs zināt, ka Japānā viss ir atvērts? Pat bāri! Ka Korejā, manā mīļajā Seulā, cilvēki mierīgi pastaigājas, priecājas par ziedošajiem kokiem, parkos nodarbojas ar sportu? Visi mani japāņu draugi iet uz darbu savus birojos (starp citu, Japānas uzņēmumu biroji arī Saigonā ir atvērti). Vai jūs zināt, kā izskatījās tas pats slavenais ķīniešu lokdauns? Ja nē, tad es rādu jums karti, skatieties [šeitInfoTOP.lv].

6. “Jūs gribat kā Itālijā?” Es dzīvoju Āzijā. Un, lūk, ko es jums pastāstīšu. No 23. līdz 29. janvārim šeit bija Mēness Jaunais gads. Laiks, kad miljoniem Āzijas iedzīvotāju pārvietojas pa visu reģionu. Mūsu šeit ir divi miljardi, ja kas. Tajā laikā gaisā ik minūti (!) atradās apmēram miljons cilvēku. Arī es starp viņiem. Laika posmā no 23. janvāra līdz 15. februārim es veicu 10 pārlidojumus – Singapūra, Laosa, Taizeme, Indija, Indonēzija, mana dzimtā Vjetnama. Vjetnamā un Taizemē bija simtiem tūkstošu ķīniešu tūristu.

Ja šis vīruss patiešām būtu tik bīstams un lipīgs, tad no 2 miljardiem Āzijas iedzīvotāju tagad maz kurš būtu izdzīvojis. Būtu stjuaršu, taksometru vadītāju, veikalu pārdevēju, masāžistu, mīlas priesterieņu līķu kalni – respektīvi, būtu miruši visi tie, kas atradušies tiešā vai tuvā kontaktā.

Bet ziniet ko? To nav, šo līķu kalnu, pārvietojamo morgu, sirdi plosošu detaļu plašsaziņas līdzekļos, sak, “tētiņ, nemirsti!” Vjetnamā dzīvo 98 miljoni cilvēku. Saslimuši ir ap 300. Miris nav neviens. Taizemē, pasaules tūrisma un lētas mīlas centrā, ir 2500 saslimušo (1150 veiksmīgi izārstējušies, 30 ar astīti miruši). Šīs valstis atrodas kaimiņos Ķīnai, un pasažieru plūsmas un ārzemnieku skaita ziņā tās ir īsta Bābele. Plašsaziņas līdzekļi raksta, ka Itālijā vīrusu esot ieveduši divi ķīniešu tūristi. Bet pie mums viņu ir bijis simtiem tūkstošu, ja ne miljoniem! Un... nekas.

Tūliņ noteikti kāds nāks un sāks griezt ierasto leijerkasti: “tik maz gadījumu tāpēc, ka maz testē, nepārbauda vīrusa klātbūtni nelaiķiem”. Bet nav jau šo līķu kalnu! Visas slimnīcas un morgi darbojas ierastajā režīmā. Nav nekādu briesmīgi šausmīgo šausmu. Visu mirušo “covid” testēšana ir vienkārši problēmas vilkšana aiz matiem [натягивание совы на глобус]. Nu, tad sākam visiem mirušajiem pārbaudīt herpesa vai cilvēka papilomas klātbūtni organismā. Izrādisies, ka tādi ir vairākumam. Vai tas nozīmē, ka visi nomiruši no herpesa?

Starp citu, vēl viena lieta, ar ko Āzija atšķiras no Eiropas. Eiropā jebkuru simptomu gadījumā (panikas uzkurinātie) cilvēki skrien uz slimnīcu un pieprasa ievietot viņus palātā. Turpretim mūspusē mēdz teikt: “Es labāk pasēdēšu mājās, pavērošu savu stāvokli, dzeršu daudz tējas. Slimnīcā mani drīzāk ar kaut ko aplipinās.” Vjetnama uzreiz atzina, ka par vienu no infekcijas perēkļiem ir kļuvusi kāda Hanojas slimnīca – par to ziņoja visi plašsaziņas līdzekļi. Vīrusu izplatīšanās slimnīcās ir jāpārtauc nevis jāveicina.

7. “Mēs karantīnā sēžam cilvēces glābšanas vārdā. Jo ilgāka būs karantīna, jo labāk.” Par kolektīvo imunitāti es jau rakstīju.

Cik bezjēdzīga ir totāla slēgšana [lock-down] laikā, kad vīruss jau ir visur un karantīnas nesamazina tā izplatīšanos,– tas jau ir acīmredzams visiem.

Tiklīdz karantīna tiks izbeigta, nāks jauns vilnis – tas skaidrs pat bērnam.

Un tagad mazliet par ko citu.

Piemēram, vēlreiz par Taizemi. 2000 saslimušo epidēmijas laikā – un 3 miljoni bezdarbnieku (tikai oficiāli vien) pēdējās nedēļas laikā.

Ik  gadu pasaulē badā mirst 9 miljoni cilvēku, no viņiem 6 miljoni ir bērni,– un tas notiek apstākļos, kad nav nekādas ekonomiskās krīzes (bet tas, ka pašlaik pasaule ir iegājusi ne vienkārši krīzē, bet gan burtiski gāžas [вошел не просто в кризис, а в пике], arī ir skaidrs). Kad blogeris aicina mūs apraudāt divus itāliešu večukus, kuri savos 80+ gados tikai nupat izremontējuši māju, un visi raud, un no domas “mēs visi mirsim” pārklājas ar zosādu,– dienā ap 20 tūkstoši cilvēku nomirst badā.

Tālākās karantīnas un lokdauni cilvēci bīda uz ekonomiska un politiska bezdibeņa pusi. Viņu cinisms izpaužas tieši vēlmē “patīrīt” planētas cilvēces populāciju, palielinot nabadzību un badu.

8. Mums visiem acumirklī ir atņēmuši tiesības un brīvības, nosēdinājuši aiz dzelzs aizkariem, ieviesuši totālu kontroli – un neviens nav pat iepīkstējies. Tieši otrādi, cilvēki priecājas, negrib “saldētavas un līķu kalnus”. Ukrainas maidans sākās ar to, ka milicija piekāva studentus. Vakar manas lentes ukraiņu puse mudžēja no ziņām par to, kā policija piekauj (un pat sakropļo!) karantīnas “pārkāpējus”, vienkāršus cilvēkus un... nekas. “Mēs negribam kā Itālijā. Jāsēž mājās. Tupēsim ieslēgti līdz septembrim!” Izrādās, viss ir tik vienkārši. Vispirms visus jāsabiedē līdz žagām, bet pēc tam ar masām var darīt visu, kas ienāk prātā.            

Tavs komentārs par rakstu: