• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Donors nodod asinisStatistika ir ļoti cerīga, taču tiek ignorēta. Foto: VADC

Asins donori uzkrāj «Covid-19» antivielas bez vakcinēšanās

Valsts asinsdonoru centrs (VADC) informē, ka kopš novembra beigām vairāk nekā pieckārtīgi ir palielinājies skaits gadījumiem, kad asins donoriem konstatētas “Covid-19” antivielas. Turklāt antivielas tiek atrastas vienlīdz gan sievietēm, gan vīriešiem. InfoTOP.lv uzsver, ka tas notiek neatkarīgi no vakcinēšanās.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Kopš pārnā gada augusta asins donoriem visā valstī tiek piedāvāta iespēja bez maksas noteikt “Covid-19” antivielu klātbūtni asinīs (InfoTOP.lv par to rakstīja šeit). Analīžu rezultāti tiek anonīmi nodoti  Slimību profilakses un kontroles centram (SPKC), lai tas varētu noteikt, kādas ir imunitātes vispārīgās tendences un līmenis.

Atbilstoši VADC datiem no 2020. gada 10. augusta līdz 2021. gada 16. februārim analīzēm tika izņemti 25 729 paraugi, un antivielas tika atklātas 931 gadījumā jeb 3,61% paraugu.

Līdz 27. oktobrim antivielas tika atrastas tikai 0,67% paraugu.

Dinamika ir visnotaļ interesanta: augustā SPKC antivielas uzgāja astoņos paraugos, septembrī – 18, oktobrī – 28, novembrī – 52, decembrī – jau 206 pataugos.

Šogad no 4. janvāra līdz 16. februārim tika izdarītas 5593 antivielu analīzes, un antivielas atrastas 619 gadījumos jeb 11% paraugu (vidēji 19 diennaktī).

Apmēram 50% donoru ir paziņojuši, ka viņiem ir bijuši atsevišķi kovida simptomi, un ap 40% gadījumu viņiem bijis arī pozitīvs “Covid-19” tests.

Lai negrautu vakcinēšanas propagandas būvi, valdības apmaksātie un uzklausītie eksperti (kā parasti, vārdā nenosaukti) antivielu nēsātāju īpatsvara ievērojamo palielināšanos mēģina skaidrot ar “”Covid-19” saslimstības vispārējo pieaugumu”. Dabiskā imunitāte un tās veidošanās kovidprocesā tiek pilnībā ignorēta.   

Tavs komentārs par rakstu: