• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Amerikāņi protestē pret obligātu vakcinēšanos.Amerikāņi protestē pret obligātu vakcinēšanos. Foto: Getty Images

ASV tiesa aptur noteikumus par obligātu vakcinēšanos

Savienoto Valstu Piektā federālā apgabala apelācijas tiesa (United States Court of Appeals for the Fifth Circuitir apturējusi ASV prezidenta Džo Baidena (Joe Biden) parakstītos noteikumus, atbilstoši kuriem vidēju un lielu uzņēmumu darbiniekiem noteikta obligāta vakcinēšanās (mandatory vaccination) pret “Covid-19”, ziņoReuters”.

InfoTOP.lv, izmantojot ārvalstu plašsaziņas līdzekļu informāciju

Reuters” norāda, ka tiesa šo lēmumu ir argumentējusi ar “nopietniem Konstitūcijas un likumu pārkāpumiem”, kas pieļauti, Darba drošības un veselības aktā (The Occupational Safety and Health Act, OSHA) nosakot šādu prasību.

Tiesas lēmums pieņemts, reaģējot uz vairāku uzņēmumu, tiesībsargājošu grupu, kā arī Teksasas, Luiziānas, Misisipi, Dienvidkarolīnas un Jūtas pavalstu pārstāvju kopīgu prasību.

Šī prasība tiesā tika iesniegta pēc tam, kad Baltais nams (The White House) ar OSHA uzlika par pienākumu aptuveni 84 miljoniem darbinieku privātos uzņēmumos līdz 2022. gada 4. janvārim sapotēties pret jauno koronavīrusu – vai arī regulāri veikt testus. No OSHA izriet, ka šī prasība attiecas uz uzņēmumiem, kuros strādā 100 un vairāk darbinieku.

3 Komentāri


 1. Valērijs
  2021-11-09

  Tā tam jābūt. Ja katrs jaunais valdnieks darīs pa savam, tad jāatsakās no likumiem, no konstitūcijas, no tautas.

 2. Inese
  2021-12-16

  Tā patiešām ir laba ziņa! Ceru, ka ASV un Polija būs kā labās prakses piemērs tiem, kuriem vēl bail no patiesības! Bet kopā varam daudz!

 3. Sarmīte
  2021-12-17

  Un protams līdz Latvijai tikai šis atnāks,kad naudas nebūs ko zagt!

Tavs komentārs par rakstu: