• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Bērni pie skolas pusdienu letesKurš grib ēst, lai gatavo naudiņu! Ēst par brīvu varēsiet, kad jūs ievēlēs Saeimā. Ilustratīvs foto: Kirils Kuhmars/TACC

Atā, bērnu brīvpusdienas, lai dzīvo partiju miljoni!

Līdz ar jauno gadu spēkā stājas apliecinājums tam, cik savtīgi ir 13. Saeimā savēlētie deputāti un partijas.

Dzintars Zaļūksnis

Proti, stājušies spēkā grozījumi Politisko organizāciju (partiju) finansēšanas likumā, ar kuriem seškārtīgi palielināts valsts (patiesībā visu nodokļu maksātāju) finansējums Saeimā ievēlētajām un neievēlētajām partijām. Pirmo palielināto finanšu ieskaitījumu partijām vajadzētu saņemt jau pavisam drīz.

Par to, cik lielu naudu mēs turpmāk būsim spiesti atdot partijām, InfoTOP.lv jau rakstīja (šeit). 

Vēlos tikai piebilst, ka tāpat 1. janvārī spēkā ir stājušās izmaiņas 1.-4.klašu skolēnu brīvpusdienu finansēšanā. Turpmāk pašvaldībām „solidārā apmērā” ar valsti būs jāpiedalās skolēnu brīvpusdienu līdzfinansēšanā.  

Tās pašas partijas, kas nu ir garantējušas sev solīdus ienākumus, bezgala bezkaunīgi ir „atkratījušās” vēl no viena pienākuma valsts nākotnes nodrošināšanā. Kādi gan te vēl var būt komentāri!

5 Komentāri


 1. Trūkst vārdu
  2020-01-02

  ***

 2. skolotājs
  2020-01-02

  1.) Tas, ka par brīvpusdienām būs daļēji jārūpējās pašvaldībām, nenozīmē, ka to nebūs. 2.) Tā kā pašvaldībās strādā tie paši deputāti no tām pašām partijām, kas to valsts finansējumu saņem, viņi nevar no šī pienākuma atkratīties. Tukšas ziņas.

  • dzintars
   2020-01-02

   Priecāšos, ja Jums izrādīsies taisnība. Veiksmīgu jauno gadu!

 3. zin
  2020-01-02

  redzot kā bērni pat nepieskaras ēdienam , tad vajadzētu izvērtēt kam vajag kam nē brīvpusdienas, cūkas nav jābaro par nodokļu naudu vai izmet miskastē. kad vecāki maksāja par pusdienām viņi zināja vai bērns ēdīs vai nē, tagad visiem viss vienalga.

  • Daina
   2020-01-04

   Ja viena daia izlaidušies memmesbérniņi neéd pusdienas,tad lai arí neéd.Manejie visi éd un ir apmierináti.

Tavs komentārs par rakstu: