• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Vitālijs ReinbahsNerimstošais darbarūķis Vitālijs Reinbahs. Ekrānšāviņš no: Youtube.com

Atbildību par satiksmi Rīgā turpmāk prasiet Reinbaham

Ne Rīgā, ne valstī kopumā atbildība par satiksmes infrastruktūru nav tas vieglākais un patīkamākais pienākums. Toties šīs “galvassāpes” mistiskā veidā kompensē prāvā nauda, kas ik gadu aizplūst satiksmes fīrera uzraudzībā.  

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Tāpēc nav jābrīnās par Rīgas domes Satiksmes departamenta direktora amatā nule ar tiesas spriedumu atjaunotā Vitālija Reinbaha spārdīšanos ar direktora pienākumu izpildītāju Emīlu Jakrinu. Maķenīt dīvaini, vai ne? Trīs gadus Reinbahs saņēma pilnvērtīgu direktora algu faktiski nedarīdams neko. Varētu domāt, ka “raušanās vagā” liecina par nabaga Vitālija milzīgo darba tikumu! Tādā gadījumā šī zemdeķa cīņa nu ir beigusies ar taisnības, proti, Reinbaha uzvaru: atbilstoši Rīgas domes priekšsēdētāja vietnieka Vadima Baraņņika rīkojumam savus pienākumus departamentā Jakrins beidz pildīt 13. maijā, bet nākamajā dienā, 14. maijā Satiksmes departamenta direktora amatā atgriežas Reinbahs.

Ko tas mainīs rīdziniekiem? Esmu pārliecināts, ka neko! Nedz Jakrins, nedz Reinbahs, manuprāt, nav tie labākie galvaspilsētas satiksmes organizētāji, lai gan tagad esam pārliecinājušies, ka abiem ar nervu sistēmu viss ir kārtībā.

Atskatoties netālā pagātnē, gan rodas zināmas aizdomas, ka Reinbaha atlaišana 2016. gadā notika ne gluži bez pamata, un godātā publika drīz vien aizmirsīs, ka Satiksmes departamentu kādu laiku ir vadījis tāds Jakrins,– tā teikt, jo Rīgai (rīdziniekiem) klāsies sliktāk, jo lielāks prieks būs domes koalīcijas politiskajiem pretiniekiem.

Bet ārpus politikas, kā jau prognozēju, nekas labs nav gaidāms.  

Tavs komentārs par rakstu: