• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Koronavīruss un cilvēku pūlisKur mēs liksimies, sadzīvosim! Foto: pixabay

Bacilis Pirmais: «Paldies Kankariņam, bet sadzīvot nāksies!»

2020. gada pēdējais mēnesis naski soļo pa planētu, ejot pāri visām valstīm, arī, vīrusu valodā izsakoties, Labusijai, kas samērā nesen iestājusies gejropas savienībā. Minētajai organizācijai Labusija ļoti patīk, jo tā perfekti izpilda visas gudrās, negudrās, idiotiskās un pat īsti neformulētās pavēles, atvainojos, rekomendācijas.

Mūsandris Kušs, sadarbībā ar Labusijas ziņu aģentūru LZA un VAV (Visbacīlijas Apvienoto Valstu) vēstniecību

Un tomēr Labusijā pastāv arī savi noteikumi un likumi, kuru pieņemšanā piedalās izredzētie Labusijas iedzīvotāji un mošķi, kuriem tie kalpo. Piemēram, samērā nesen notika slepena konference “NORĪT 19 – 29 masku šovs”, kuras prezidijā bikšdibenus cienīgi deldēja Labusijas ministru prezidentrs un konferences vadītājs Jampamps Kankariņš, Labusijas veselības ministre un konferences vadītāja vietniece Neilga Minerālūdene, divi pieaicinātie eksperti Muris Pārvadātājs un Guga Mieriņš kā arī Visbacīlijas Apvienoto Valstu (VAV) vadonis Bacilis Pirmais.

Infotop.lv korespondentam tika liegts piedalīties konferencē, tomēr palaimējās pēc tās nointervēt VAV vadoni Bacili Pirmo.

– Baciļa kungs, paldies, ka piekritāt intervijai. Kāpēc piedalījāties šajā konferencē un kāds bija tās mērķis?

­– Sakarā ar to, ka Labusija uzstāda Visbacīlijas Apvienotajām Valstīm ļoti izdevīgus, pat nereāli labvēlīgus sadarbības noteikumus, uzskatīju par pienākumu piedalīties šajā konferencē, lai gan mūsu galvenais mērķis bija sasniegts jau pirms tās.

– Un tas būtu...

– Mūsu dzīvotspējai labvēlīgu apstākļu radīšana un attīstīšana. Sevišķi svarīga ir vienošanās, ko mums izdevās panākt ar jūsu zinātniekiem. Viņi apsolīja nemeklēt veidus, kā nogalināt mūsējos, kas jau ir integrējušies organismā. Un mēs apsolījām palīdzēt vakcīnu izstrādāšanā, veidojot abpusēji izdevīgu statistiku.

Bet personīgs paldies jūsu ministru prezidentam Jampampam Kankariņam, kurš jūsu īpatņiem saprotamā valodā ar vienkāršiem un nepaplašinātiem teikumiem skaidro: “Valkājam maskas. Paliekam mājās. Nesportojam.” Tieši tā ir VAV nākotne ar gaidīto uzplaukumu līdz šim vājajā “NORĪT 19” pavalstī. Ar nelielu ironijas devu piebildīšu: Jampamps Kankariņš ir jūsu premjers? Jūs ko! Nopietni!?

– Par Jampampu Kankariņu... Varat paskaidrot tuvāk?

– Labprāt. “NORĪT 19” štats ir vājš. Tajā mītošajiem līdzpilsoņiem ir grūti izdzīvot. Vēl grūtāk vairoties un attīstīties. Bet Jampamps Kankariņš palīdz radīt ideālus apstākļus. Ja jums, cilvēkveidīgajiem radījumiem, tagad, decembrī piedāvātu divas iespējas, no kurām pirmā būtu nakšņot teltī ar kabatas lukturīti, vai otrā – nakšņot mājoklī ar siltu tēju, cepumiem un TV pulti rokās... Kuru jūs izvētos? Nu, tak otro! Jūs taču esat nelabojami materiālisti, komfortisti un citādi ...isti un ...asti. Tieši tāpat ir mūsu pasaulē. Mēs meklējam labvēlīgu vidi. Mūs diezko neinteresē cilvēks bez maskas, jo viņš mums nespēj piedāvāt gandrīz neko. Bet te parādās cilvēks maskā! Turklāt ja tā ir vienreizlietojamā vai auduma! Tas taču ir ideāli!

– Baciļa kungs, lūdzu konkretizējiet, zinātniski pamatojiet....

– Vēlreiz atkārtoju: mūsu “NORĪT 19” pavalsts ir vāja. Tās līdzpilsoņi nevar izdzīvot, ja viņu tuvumā nav cilvēka auduma maskā. Atkārtotai lietošanai der arī vienreizlietojamā maska. Ja cilvēkam ir šāda maska, iestājas mūsu Lielā Iespēja. Mums ir ļoti grūti pievienoties cilvēkam, kuram nav maskas, nav piesaistes objekta, kas ir saskarsmē ar elpošanas sistēmu, bet maska ir gan šis objekts, gan ideāla vide, kur vairoties un attīstīties VAV struktūrām. Maska ir mūsu portāls, lai pārceltos uz jaunu, skaistu pasauli!

Šķiet loģiski. Ko iesakāt mums, cilvēkiem?

– Likt akcentu tikai uz kabatā nēsājamām auduma vai vienreizlietojamām maskām, kurās uzkrājas jūsu siltā un mitrā izelpa. Tā ir mūsu vide, kur dzīvot! Un ideāli vairoties! Ja jūs esat bez maskas, mūsu iespējas sašaurinās. Maskas ļauj mums apmesties pie jūsu deguniem un mutēm. Un izdevīgā brīdi ieplūst jūsu organismos, kur turpināsim bez bēdām dzīvot un vairoties. Atcerieties ziņu, ko mēs lūdzām Jampampam Kankariņam jums nodot: arī mēs spējam mīlēt! Un mēs jūs mīlam!

– Un tomēr, kas notiks ar cilvēku, kurš ignorē masku lietošanu?

– Izejot no jūsu pasaules kritērijiem, ar viņu viss būs kārtībā. Mēs, baciļi, viņam būsim grūti sasniedzami, kas mums, protams, nepatīk. Mēs nespējam īsti iedzīvoties cilvēkā, kurš ir pats savas dzīves noteicējs. Tāpēc šobrīd visā pasaulē saņemam centralizētu atbalstu. Vienkāršoti izsakoties: zāļu nav, vakcīnas ir!

Baciļa kungs, paldies par interviju, un tomēr – kāpēc tāda atklātība?

Mūsu, kā jūs izsakāties, baciļu, dzīves cikls ir īss, kāpēc gan ne... Un vispār, mēs neesam ieinteresēti, lai jūs mirstat. Lai jūsu valdnieki velk uz to pusi, bet mūsu, vienkāršo baciļveidīgo un jūsu, vienkāršo cilvēkveidīgo stratēģija ir viena – izdzīvošana. Tāpēc mums, atvainojiet par banalitāti, nāksies sadzīvot.

Piezīme: InfoTOP.lv patur tiesības ne vienmēr un ne visur piekrist saviem autoriem.

Tavs komentārs par rakstu: