Baiba Bendika trasē.Baiba Bendika šoreiz šāva precīzi. Foto: EPA/Scanpix

Baiba Bendika sezonu atklāj ar piekto vietu Zviedrijā

Latvijas biatloniste Baiba Bendika 13. novembrī Zviedrijas sezonas atklāšanas biatlona sacensībās sprinta distancē izcīnīja piekto vietu.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus

Bendika šaušanā nepieļāva nevienu kļūdu, taču beigās uzvarētājai piekāpās 38,5 sekundes. Uzvaru izcīnīja mājiniece Linna Pēšone (Linn Persson), kura kļūdījās tikai vienu reizi un finišēja 23 minūtēs un 39,2 sekundēs.

Arī otrajā vietā ierindojās zviedriete Elvīra Ēberja (Elvira Öberg), bet trešā finišēja Itālijas biatloniste Liza Vitoci (Lisa Vittozzi).

Sanita Buliņa, kļūdoties pa reizei abās šaušanās, izcīnīja 30. vietu, bet Sandra Buliņa, pieļaujot četras kļūdas šaušanā stāvus, finišēja 55. vietā.

Vīriešu konkurencē Latviju pārstāvēja tikai Edgars Mise, kurš, divreiz kļūdījies šaušanā stāvus, ierindojās 44. vietā; uzvarēja zviedrs Sebastians Sāmuelsons (Sebastian Samuelsson).