Rūdolfs Balcers pēc vārtu guvumaRūdolfs Balcers pēc vārtu guvuma. Foto: nhl.com

Balceram «Senators» sastāvā otrie vārti

Nacionālās hokeja līgas (National Hockey League, NHL) komandas Otavas “Senators” uzbrucējs Rūdolfs Balcers ir guvis savus otrosvārtus NHL karjerā.

“Senators” Vinipegā papildlaikā pieveica vietējo “Jets” vienību – 4-3. Balcers laukumā pavadīja gandrīz 12 minūtes, un 34. minūtē realizēja skaitlisko vairākumu, izlīdzinot rezultātu (2-2). Tiesa, viņš divreiz bija laukumā, kad otavieši vārtus zaudēja un spēli beidza ar negatīvu lietderības koeficiientu.

Pēc NHL aizvadītām 15 spēlēm Balcers ir iekrājis 5 punktus (2+3) un vienreiz “nopelnījis” 2 minūšu sodu un summāro lietderības koeficientu +2.

“Senators” ar 58 spēlēs iegūtiem 49 punktiem joprojām noslēdz ne tikai Austrumu konferences, bet arī visas līgas turnīra tabulu, no priekšpēdējo vietu dalošajām Detroitas “Red Wings” un Losandželosas “Kings” atpaliekot par 3, bet vēl no divām komandām, Anaheimas “Ducks” un Ņūdžersijas “Devils” – par 4 punktiem.