Rūdolfs Balcers pēc vārtu guvumaRūdolfs Balcers (vidū) pēc vārtu guvuma. Foto: NHL

Balcers gūst savus pirmos vārtus NHL

Latviešu uzbrucējs Rūdolfs Balcers savā otrajā mačā Nacionālajā hokeja līgā (National Hockey League, NHL) ir guvis savus pirmos vārtus Otavas “Senators” sastāvā, tomēr komanda piedzīvoja astoto zaudējumu pēc kārtas.

“Senators” savā laukumā ar rezultātu 4-5 piekāpās Karolīnas Hurricanes vienībai, bet Balcers savas komandas labā guva trešos vārtus. Rūdolfs uz ledus pavadīja astoņas minūtes un 45 sekundes, kas bija mazākais laiks komanda. Viņam atvēlētajās minūtēs liepājnieks vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1. Balcers ir kļuvis par 15. Latvijas hokejistu, kurš guvis vārtus NHL regulārā čempionāta spēlēs. Tikai deviņi no 19 latviešu laukuma spēlētājiem guvuši vārtus savās debijas sezonās.