• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Latvijas izlases basketbolistiLatvijas valstsvienībai nav skaidrs ne tikai sastāvs, bet arī galvenais treneris. Foto no: cbbnews.eu

Basketbolisti EČ kvalifikācijā cīkstēsies ar Grieķiju, Bulgāriju un Bosniju un Hercegovinu

Vācijas pilsētā  Minhenē noritējusi  2021. gada Eiropas čempionāta (EČ) kvalifikācijas turnīra izloze. Latvijas vīru basketbola izlase ielozēta H grupā kopā ar Grieķijas, Bulgārijas un Bosnijas un Hercegovinas valstsvienībām.

Citu grupu sastāvs: A grupa. Spānija, Polija, Izraēla, trešās kārtas grupas Slovākija/Kipra/Rumānija uzvarētāja, B grupa. Krievija, Itālija, Ziemeļmaķedonija un Igaunija, C grupa. Lietuva, Čehija, Beļģija un grupas Albānija/Baltkrievija/Dānija uzvarētāja, D grupa.  Horvātija, Turcija, Nīderlande un Zviedrija, E grupa. Serbija, Somija, Gruzija un grupas Šveice/Portugāle/Islande uzvarētāja, F grupa. Slovēnija, Ukraina, Ungārija un Austrija, G grupa. Francija, Vācija, Melnkalne un grupas Luksemburga/Kosova/Lielbritānija uzvarētāja.

Kvalifikācijā piedalīsies arī nākamā finālturnīra mājinieces Čehija, Gruzija, Vācija un Itālija, kurām vieta finālturnīrā jau ir garantēta. Tāpēc finālturnīram kvalificēsies pa trim labākajām katras grupas komandām, izņemot grupas, kurās būs finālturnīra mājinieces – šajās grupās ceļazīmi uz izšķirīgajām Eiropas čempionāta cīņām iegūs divas labākās vienības bez mājiniekiem. Tādejādi kvalifikācijas turnīros tiks izcīnītas kopumā 20 ceļazīmes uz EČ..

Kvalifikācijas spēlēm atvēlēti starptautisko spēļu logi. Tie būs no 2020. gada 17. līdz 25. februārim, no 2020. gada 23. novembra līdz 1. decembrim un no 2021. gada 15. līdz 23. februārim.

Tavs komentārs par rakstu: