• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Bils Geitss uz vudū lellīšu fona Bils Geitss neredz, ka sazvērestības teorijām varētu būt reāls pamats. Attēls: Getty Images

Bils Geitss: pasaule ir sapinusies sazvērestības teorijās, tāpēc atsakās vakcinēties

Cilvēki atsakās nēsāt sejas maskas un potēties sazvērestības teoriju dēļ, uzskata kompānijas “Microsoft” dibinātājs Bils Geitss (William [Bill] Gates).

InfoTOP.lv, izmantojot ārvalstu plašsaziņas līdzekļu materiālus

Sazvērestības teorija (conspiracy theory) ir saistīta arī ar vakcīnām, un tas ir traģiski, jo tā noved pie cilvēku atteikšanās nēsāt sejas maskas un vakcinētie, lai gan ir radusies tāda izdevība,” teica Geitss intervijā Austrālijas sabiedriskajai raidorganizācijai (Australian Broadcasting Corporation, ABC). 

Viņš atzīmēja, ka pagaidām neesot redzējos “labu lēmumu” par to, kā iespējams “novērst dezinformācijas izplatīšanu sociālajos tīklos”.

Kopš koronavīrusa pandēmijas sākuma sociālajos tīklos un interneta medijos izplatoties baumas par Geitsa it kā saistību ar slimības izcelšanos. Atsevišķas vietnes un lietotāji raksta, ka miljardieris gribot čipēt Zemes iedzīvotājus, reizē ar vakcīnu ievadot asinīs arī izsekošanas sistēmu.

Geitss apgalvo, ka sazvērestības teorijas par viņa iesaistīšanos šādās darbībās esot “pārāk stulbas”, lai uz tām nopietni atbildētu.

2 Komentāri


 1. Janis Vertulis
  2021-02-17

  Viñsh ne atbild,tapec ka nav,ko atbildet!!! Он не отвечпет,потому что нечем крвть! Его карта бита!

 2. Normunds Vīrs
  2021-02-19

  Pasaules varnešu politika, sevišķi pēdējos 100 gados, pierādījuši, kā sazvērestības pret cilvēci vairs nav nekādas teorijas, bet ikdienišķa prakse. To pierāda mazāki un Pasaules kari, apvērsumi - revolūcijas, milzīgā varas alkatība ne tikai pēc naudas, ko tā pati drukā, bet galvenokārt pēc totālas Vispasaules varas. Varas ieceltie politiskie aktieri izplata pasaulē aizvien nenormālāku skatījumu uz notiekošo un uzspiež, vienīgo "pareizo" viedokļi visos dzīves jautājumos, tai skaitā vakcinācijas. Manis pēc, Tu, Bil Geits un citi variet vakcinēties, bet nestāsti man, ka tas ir vienīgais pareizais ceļš.

Tavs komentārs par rakstu: