Teodors Bļugers pēc vārtu guvumaTeodors Bļugers pēc vārtu guvuma. Ekrānšāviņš: NHL

Bļugers kļūst par mača «spožāko zvaigzni»

Līdz šim labāko spēli Nacionālajā hokeja līgā (National Hockey League, NHL) ir aizvadījis uzbrucējs Teodors Bļugers, gūstot divus vārtus un palīdzot Pitsburgas “Penguins” izcīnīt uzvaru, viņš tika atzīts par mača “spožāko zvaigzni”.

“Penguins” viesos ar rezultātu 5-2 (1:2, 3:0, 1:0) pārspēja Ņujorkas “Rangers”. Bļugers savas komandas labā guva divus pēdējos vārtus – otrās trešdaļas 13. minūtē mazākumā un trešās trešdaļas 8. minūtē vienādos sastāvos.

Šajā mačā Bļugers uz ledus pavadīja 14 minūtes un 42 sekundes, trīs reizes meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu, uzvarēja piecos no 11 iemetieniem un iekrāja pozitīvu lietderības koeficientu +2.

23 spēlēs NHL Bļugers ir guvis sešus vārtus, veicis četras rezultatīvas piespēles un ticis pie pozitīva lietderības koeficienta +8, bet “Penguins”ar 95 punktiem 77 spēlēs ieņem sesto vietu Austrumu konferencē.