• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Viedā manela kolāža par vēlēšanu boikotu.Potniekus varēsim izslēgt tikai tad, ja piedalīsimies vēlēšnās un nobalsosim saprātīgi. Kolāža: Viedais Manels

Boikots – trumpis kliķes piedurknē

Cilvēces izdeldēšanas Latvijas dienderu tautas galīgās nopotēšanas pret kroņa vīrusu (IMHO – nomušīšanas) plāns, ko paredzēts palaist rudenī, jau ir darba kārtībā, bet tā īstenošana ir atkarīga no 14. Saeimas vēlēšanu rezultātiem.

Viedais Manels

Šīs vēlēšanas atšķiras no iepriekšējām, jo nenotiks spēkošanās nav starp labiem un sliktiem politiķiem vai arī mazākā ļaunuma izraudzīšanās. Notiks izšķirošā politiskā cīņa starp potētājiem un izdzīvot gribētājiem. “LAKMUSA PAPĪRS” IZVĒLOTIES, PAR KO BALSOT – KONSEKVENTA NOSTĀJA PRET OBLIGĀTO POTĒŠANU. Izšķiras tautas fiziskās pastāvēšanas liktenis. Viss pārējais ir otršķirīgs. To, cik svarīgi ir, kādi deputāti pārstāv tautu, parādīja pandēmijas afēras pirmais posms, kad katrā valstī bija dažāda attieksme pret potēšanu un ierobežojumiem.

Pirms šīm vēlēšanām aktīvi sarosījušies aģitatori par vēlēšanu boikotu. Viņu uzdevums ir atraut godprātīgos cilvēkus no dalības balsošanā, lai “cienījamie cilvēki” varētu izdarīt visu, ko vēlas. Es iedalu boikotēšanas propagandistus nosacītās grupās pēc to motivācijas.

I. Kliķes piektā kolonna

Pirmā grupa ir “četru bandas” – JV, K, AP!/PRO, NA – noalgota piektā kolonna. Kliķe ir tik nepopulāra, ka par sevi daudz saaģitēt nevar. Vienīgi sodomīti, sātanisti un tumsoņas, kas tic “glābējpotei”, skriešus aizskries balsot par nešķīsteņiem. Taču jāsagroza galva krietniem cilvēkiem, lai atņemtu balsis partijām, kas iestājas pret potēšanu. Boikotētāji izliekas it kā spaidu vakcinācija un joprojām eksistējošā diskriminācija nav būtiski jautājumi. Viņi manipulē ar cilvēkiem, mēģinot likt vienādības zīmi starp neģēļiem, uz kuru sirdsapziņas ir tūkstošu ļaužu dzīvības, veselība un salauzti likteņi, ar politiķiem, kas nāk neliešus gāzt. Režīms iefiltrējis aģentus arī antivakseru nometnē, lai sētu šaubas, ka oponenti izpildīs solījumus. Tālab esot jāiet pret sistēmu, nepiedaloties neleģitīmajās vēlēšanās. Tikai jāatceras, ka ārpussistēmas līderi vai neuzkrītošie kūdītāji arī var izrādīties krāpnieki. Politiski neitralizējuši naivākos neapmierinātos ar varu, paši maldinātāji pa kluso nobalsos par maizes devējiem.

II. Kremļa aģenti

Runājot par vēlēšanu leģitimitātes noliedzējiem, nonākam pie otrās boikotētāju grupas – Kremļa aģentiem vai simpatizētājiem. Viņi apšauba pašu Latvijas valstiskumu. Šoreiz prioritātē nav Krievijai draudzīgu politiķu stutēšana, bet vēlēšanu boikots. Kremlī Latviju neuzskata par suverēnu valsti, tāpēc pragmatiska Latvijas valdība Krievijai nav aktuāla. Ņemot vērā starptautisko situāciju, kremliniem pēc principa “jo sliktāk, jo labāk” ir izdevīgi, lai Baltijas centrā pie teikšanas nonāktu vislielākie nelgas un kretīni, kas šeit izraisītu maksimālu postu. Tas spēji vairotu Krievijas piekritēju skaitu un izsauktu migrēnu Briselē un Vašingtonā. Antivakseru nokļūšana pie stūres Maskavai galīgi nav izdevīga. Potēšanas epopeja (lasi – dalība švābistu rebēs) Krievijā joprojām nav rimusi. Tie, kas te gaida krievu tankus, uzreiz saņemtu piekabē “Sputnik V ad”. Par laimi, šis scenārijs ir mazticams, jo Krievijai pašreiz nepietiek dukas. Tomēr tas nenozīmē, ka ar melno darbu netiks galā pašmāju Švāba kantora adepti.

III. Utopisti un savrupnieki

Trešā grupa ir idejiskie boikotētāji, kas uzskata, ka jāgāž sistēma un jāceļ sava ideāli pareizā valsts. Tikmēr tie, kas balotēsies, labākajā gadījumā gribot tikai “uzlabot cilvēku dzīvi”. Varu vien atbildēt, ka man pirmajā vietā ir cilvēki, nevis ideja par utopiju. Ceļā uz labāku dzīvi varam palikt bez tautas. Tiesa, šiem “revolucionāriem” parasti pietiek ar pašu un dažu domubiedru kompāniju. Pat ja Latvijas dīvāna ģenerāļiem būtu sava pagrīde un mežabrāļi, vai vismaz militarizētas vienības, kas varētu piespiest varnešus ar sevi rēķināties, vienalga it visur šādām grupām ir politiskais spārns, kas piedalās vēlēšanās. Spriežot pēc tā, ka tautas bendētāji staigā bez bailēm, ar tautas atriebējiem bāleliņiem ir pašvaki. Protams, ja latvju sistēmas gāzēji līdzīgi kā savulaik afgāņu talibi kontrolētu daļu valsts, tad tiešām koloniālās administrācijas vēlēšanās nevajadzētu piedalīties.

Grupa ārpussistēmas entuziastu cenšas izveidot tautas pašpārvaldi. Taču bez spēka struktūrām tā ir tikai gaisa tricināšana. Tāpat šur tur funkcionē savstarpēja kooperācija un pašpietiekamas kopienas, kas patiešām ir ļoti apsveicami. Tomēr, lai kā negrozi, visas šīs iniciatīvas spiestas darboties esošo normatīvo aktu ietvaros un var pārkāpt tos, līdz netiek pieķerti aiz rokas. Pret “brīnumpoti” šāda idille strādās līdz brīdim, kamēr ieradīsies zonderkomanda un nopotēs savrupniekus kā trušus, atļaujot pēc tam turpināt rakņāties dārziņā. Tos, kas pretosies ieslodzīs tuptūzī.

Atgādinu, ka Austrijā pieņemtais likums par VISU pieaugušo iedzīvotāju obligātu vakcināciju pret kroņa vīrusu ir tikai apstādināts līdz augusta beigām. Līdzīga situācija ir Vācija. Latvijā valdībā jau vējo iecere sekot Austrijas piemēram.

IV. Autsaideri

Visbeidzot, būs politiķi vai neatzīti ģēniji, kas paliks ārpus sarakstiem un vīlušies šādā lietu kārtībā, aicinās nepiedalīties negodīgajās sacīkstēs. Zināma taisnība šiem būs, taču princips Dievzemīt, ja tu netiec man, tad netiec nevienam! šoreiz ir neproduktīvs. Vara nepaliks zemē mētājoties, un visvieglāk to pacelt var esošie varmākas. Aizskartais pašlepnums tad vainagosies ar pleciņa atkailināšanu. Zaudētā deputāta krēsla vietā ir visas iespējas tikt pie invalīdu ratiņiem.

Epilogs

Godīgie cilvēki, tieši jūs cenšas apmāt boikota rupori! Vēlēšanu boikots būtu pamatots, ja kādām pilsoņu grupām pēc rases, nacionālām, medicīniskām vai citām pazīmēm tiktu liegta dalība tajās. Neatkārtojiet kā papagaiļi slīpēto aģitatoru masās palaistas tēzes – visi ir slikti, visi ir vienādi! Neļaujiet sevi piekrāpt, ejiet uz vēlēšanām un balsojiet kaut par pašu lielāko dunduku, lai tikai tas būt pret JV, K, AP!/PRO, NA + Saskaņa! Citas iespējas, kā vēlēšanas tikt galā ar potētājiem, vienkārši NAV.

Ikviens, kas paliks malā slinkuma, skepses vai utopisku ideju dēļ, pašrocīgi nolems sevi un sev tuvos zemcilvēku lomai. Bez šaubām, vēlēšanas patiešām var tikt nozagtas, taču šī problēma prasa radikālāku rīcību par puskoka boikotu.

P.S. Dunduku izvēli apskatīsim, kad būs iesniegti saraksti Saeimas vēlēšanām. Bet pagaidām trenējamies vārdu dunduks neuztvert kā apvainojumu!

Tavs komentārs par rakstu: