• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Mārtiņš Bondars.Mārtiņš Bondars. Foto: Ieva Lūka/LETA

Bondars: Grūtības ar VID un KNAB vadītāju atrašanu apliecina Kučinska un "zaļo zemnieku" nespēju vadīt valsti

LETA

Par Ministru prezidenta Māra Kučinska (ZZS) un "zaļo zemnieku" nespēju vadīt valsti un valdību liecina grūtības, cenšoties atrast Valsts ieņēmumu dienesta (VID) un Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) vadītājus, tā šodien debatēs Saeimā pauda Latvijas Reģionu apvienības līderis Mārtiņš Bondars.

Bondars to teica debatēs par likumprojektu, kas paredz atteikties no prasības par trīs gadu pieredzi vadošā amatā KNAB priekšnieka pretendentiem. Saeima šodien lēma par likumprojekta nodošanu vērtēšanai komisijās.

"Šis likumprojekts ir kārtējais apliecinājums Māra Kučinska nespējai vadīt valsti, nespējai vadīt valdību, nespējai pieņemt darbā augstas valsts amatpersonas. Jau divus mēnešus atpakaļ Saeimai būtu bijis jānobalso par jauno KNAB priekšnieku," pārliecināts politiķis.

"Jūs nespējāt izvēlēties Valsts ieņēmumu dienesta vadītāju, jūs nespējat izvēlēties KNAB vadītāju, tas ir ļoti, ļoti liels apliecinājums tam, ka jūs nespējat vadīt valdību, dārgie zaļie zemnieki! Un es jums varu pateikt tā, ka Latvijā zāle pēc jūsu valdīšanas neaugs," debatēs izteicās LRA līderis.

Viņš piebilda, ka "zaļo zemnieku" atbilstība valsts pārvaldei un pārvaldībai ir "precīzi nulle".

Kā ziņots, iepriekšējais KNAB priekšnieka konkurss beidzās bez rezultātiem. Pirms jauna konkursa organizēšanas koalīcija vienojusies veikt izmaiņas prasībās attiecībā uz kandidātu prasībām, lai veicinātu atbilstoša kandidāta atrašanu.

Arī VID vadītāja atrašanas process sākotnēji nenoritēja gludi, taču tas noslēdzās novembra sākumā, kad valdība šajā amatā apstiprināja Ilzi Cīruli.

Tavs komentārs par rakstu: