• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Mairis Briedis un Juniers DortikossMairis Briedis pozē aci pret aci ar Junieru Dortikosu. Publicitātes foto no: ringside24.com

Briedis ar Dortikosu kausies Minhenē

Kļuvis zināms, ka Latvijas bokseris Mairis Briedis Pasaules boksa supersērijas (the World Boxing Super Series, WBSS) finālcīņu svara kategorijā līdz 200 mārciņām jeb 90,7 kg (cruiserweight) ar kubieti Junieru Dortikosu (Yunier Dorticos) aizvadīs 26. septembrī Vācijas pilsētā Minhenē.

Sākotnēji cīņa bija plānota 21. martā Rīgā, bet kovidpanikas straujās izplatības dēļ to atlika uz 16. maiju.Vēlāk tika atcelta arī 16. maijā plānotā cīņa, un nu noskaidrojies, ka abi bokseri par uzvaru turnīrā cīnīsies Minhenē 26. septembrī.

WBSS rīkotāji ziņo, ka duelis notiks “Plazamedia Broadcasting Center” televīzijas studijā, un klātienē skatītāji šo cīņu vērot nevarēs.Tiešraidē cīņu varēs vērot DAZN.com mājaslapā vai telefonu lietotnē. 

35 gadus vecais Briedis profesionālā boksera karjerā izcīnījis 26 uzvaras, no kurām 19 bijušas ar nokautu, un cietis vienu zaudējumu WBSS pirmās sezonas pusfinālā Rīgā pret ukraini Oleksandru Usiku (Олександр Усик).

Gadu jaunākais Kubas bokseris Dortikoss izcīnījis 24 uzvaras, tikai divās no tām ringā aizvadot visus paredzētos raundus, un arī piedzīvojis vienu zaudējumu – nedēļu pēc Brieža zaudējuma Usikam kubietis Sočos otrā WBSS pusfinālā ar nokautu zaudēja krievam Muratam Gasijevam (Мурат Гассиев).

Tavs komentārs par rakstu: