• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Mairis Briedis aci pret aci ar Kšištofu Glovacki.Mairis Briedis (pa kreisi) aci pret aci ar Kšištofu Glovacki. Foto no: boxingscene.com

Briedis gatavojas revanša cīņai pret Glovacki

Pasaules boksa supersērijas (World Boxing Super Series, WBSS) pusfināla cīņa pirmajā smagajā svarā starp Mairi Briedi un Polijas bokseri Kšištofu Glovacki (Krzysztof Głowacki) notika pirms pieciem mēnešiem “Arēnā Rīga”, bet strīdīgi vērtētās divcīņas sekas joprojām nav “nogludinātas”.

Abi bokseri toreiz neizcēlās ar īpaši džentlmenisku uzvedību, bet par uzvarētāju atzītais Mairis izdarīja polim sitienu ar elkoni. Tiesneši Briedim par to atņēma punktus, Glovackis cīņu turpināja, bet izlaida sitienus un piedzīvoja zaudējumu.

Vēlāk Glovacka komanda iesniedza protestu par Brieža sitienu ar elkoni, bet cīņas iznākums netika mainīts, un Briedis savā īpašumā ieguva Pasaules Boksa organizācijas (World Boxing Organization, WBO) čempiona jostu pirmā smagā svara kategorijā (līdz 90,7 kilogramiem, cruiserweight), sasniedzot arī Pasaules boksa supersērijas finālu, kurā būs jācīnās ar kubieti Junieru Dortikosu (Yunier Dorticós).

Uzreiz pēc cīņas Glovackis aktīvi uzstāja uz revanšu, un šā gada 26. oktobrī WBO daļēji apmierināja Glovacka sūdzību (šeit) – atstāja Briedim čempiona titulu un iespēju cīnīties WBSS finālā, tomēr uzlika par pienākumu aizvadīt gandarījuma cīņu pret Glovacki. Šajā cīņā izšķirsies, kurš no abiem iegūs WBO čempiona jostu. Tādā kārtā šobrīd par WBO jostas izspēlēšanu WBSS finālā nav skaidrības.

Tavs komentārs par rakstu: