• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Karaliskās flotes karakuģis "Mersey"Karaliskās flotes karakuģis "Mersey" pie Duvras. Foto no: bt.com

Britus no migrantiem sargās karakuģi

Lielbritānijas aizsardzības ministrs Gevins Viljamsons (Gavin Williamson) ir paziņojis, ka, cenšoties nepieļaut, lai migranti nelegāli šķērso Lamanšu no Francijas uz Lielbritāniju, Duvras šaurumā tiks izvietots britu karakuģis "Mersey".

Kuģis tiek atsaukts "no ierastajām operācijām centienos nepieļaut, ka migranti veic bīstamo ceļojumu pāri šaurumam", skaidro ministrs."Mēs darīsim visu, kas ir nepieciešams, lai sargātu Apvienotās Karalistes robežu un cilvēku dzīvības," reaģējot uz šo paziņojumu, tviterī norādīja iekšlietu ministrs Sadžids Džavids (Sajid Javid).

Kuģa "Mersey" izvietošana Lamanšā ir kārtējais solis centienos apturēt nelegālo imigrāciju jūras šaurumā, ko Džavids raksturojis kā "nozīmīgu incidentu"."Aizdomās par nelegālu migrantu pārvietošanu pāri Lamanšam uz Apvienoto Karalisti" trešdienas vakarā Mančestrā tika aizturēti 33 gadus vecs Irānas un 24 gadus vecs Lielbritānijas pilsonis, pavēstīja Nacionālā Noziedzības apkarošanas aģentūra (The National Crime Agency).

Jaunā gada sākumā Džavids paziņoja, ka Lamanšā tiks izvietoti divi robežsardzes kuģi, kas tiek atsaukti no Vidusjūras. Viņš arī izteicis šaubas par to, vai nelegālie imigranti, kas no Francijas cenšas nokļūt Lielbritānijā, patiesi būtu uzskatāmi par patvēruma meklētājiem.

Tavs komentārs par rakstu: