• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Elīza Cauce trasēElīza Cauce trasē. Foto: Yahoo

Cauce nenobīstas no Vinterbergas trases un gūst pirmo PK uzvaru karjerā

Latvijas kamaniņu braucēja Elīza Cauce Pasaules kausa (PK) priekšpēdējā posmā Vācijā izcīnīja savu pirmo uzvaru karjerā. Tiesa, slikti sagatavotās Vinterbergas trases dēļ vairāki vadošie kamaniņu braucēji šo PK posmu boikotēja.

Nestartēja austrietes un amerikānietes. Lai samazinātu ātrumu, dāmas startēja no divnieku ekipāžu starta.

Cauce par 0,080 sekundēm apsteidza Eiropas čempioni un PK kopvērtējuma līderi Tatjanu Ivanovu (Татьяна Иванова) no Krievijas. Bronzas godalgu izcīnīja mājiniece Jūlija Taubica (Julia Taubitz).

Šajās sacensībās piedalījās vēl divas Latvijas sportistes –Kendija Aparjode un Ulla Zirne. Aparjode divu braucienu summā ieguva 7, bet Zirne – 8. Vietu.

Aparjode pirmajā braucienā bija septītā ātrākā, bet otrajā astotā, kas divu braucienu summā deva septīto vietu. Viņa tautietei zaudēja 0,627 sekundes. Trasē devās kopumā 18 kamaniņu braucējas.

PK kopvērtējumā līdere ar 907 punktiem ir Ivanova, otro vietu ar 880 punktiem ieņem Taubica, bet trešā ar 652 punktiem ir vēl viena krieviete Viktorija Demčenko (Виктория Демченко). Aparjode iekrājusi 431 punktu un ir astotā, Cauce ar 417 punktiem ir 9., bet Zirne ar 325 un Elīna Ieva Vītola ar 73 punktiem ieņem attiecīgi 13. un 33.vietu.

Sezonas noslēdzošais devītais posms notiks nākamnedēļ Kēnigszē.

Tavs komentārs par rakstu: