• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Valdemārs HertsPriekšplānā Valdemārs Herts. Foto: dpa

«Centra partijas» sarakstā uz Eiroparlamentu kandidē arī Bundestāga deputāts

Centrālajā vēlēšanu komisijā kandidātu sarakstu 25. maijā paredzētajām Eiropas Parlamenta (EP) vēlēšanām iesniegusi "Centra partija". Partijas sarakstā iekļauts arī Vācijas parlamenta (Bundestag) deputāts Valdemārs Herts (Waldemar Herdt).

InfoTOP.lv, izmantojot LETA materiālus

Ar pirmo numuru no partijas kandidē Latvijas Nākotnes pētījumu institūta (LNPI) valdes priekšsēdētājs Normunds Grostiņš. Ar otro numuru seko Herts, trešo – SIA "OSTB" valdes priekšsēdētājs Aigars Bitāns, tālāk sarakstā atrodams SIA "DG Projects" valdes loceklis Dainis Grabovskis un SIA "Apprime" valdes priekšsēdētājs Igors Meija.

No šā politiskā spēka saraksta iekļūšanai Eiroparlamentā pieteikti arī SIA "Neretas dzirnavas" valdes loceklis Viktors Lelis, pašnodarbinātais Aleksandrs Beļevičs, LNPI projektu koordinators Dzintars Zaļūksnis, Centra partijas valdes priekšsēdētājs Andžejs Zdanovičs, SIA "Sostaxi" galvenā grāmatvede Ilze Mukāne, Baltkrievijas informācijas centra direktors Vladislavs Redjkins, "Apprime" valdes locekle Anita Ozoliņa, Latviešu katoļu studentu un akadēmiķu apvienības "Dzintars" prezidents Jānis Valtervitenheims, pašnodarbinātā Solvita Garkeviča un SIA "Sarkanā zvaigzne" valdes priekšsēdētājs Edvīns Puķe.

"Centra partija" savā programmā iestājas "par labāku Latviju labākā Eiropā" un norāda, ka kristīgi konservatīvi pamati ir partijas galvenā vērtība. Politiskais spēks sola kopā ar citādām patriotiskām un kristīgi konservatīvām partijām no citām Eiropas Savienības valstīm uzlabot Eiropas Parlamenta darbu, "atbalstot un virzot uz veselā saprāta un kristīgām pamatvērtībām bāzētu likumdošanu".

1 Komentāri


 1. Tauta
  2019-03-15

  Super! Tagad vismaz būs par ko balsot!

Tavs komentārs par rakstu: