• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Temperatūras mērīšana bērnam un viņa mātei Cilvēka pretošanās spēju grauj jau pati nolemtības sajūta. Ilustratīvs foto: Reuters/Scanpix

«Covid-19»: manipulācija ar «bezsimptomu pandēmiju» I

Cilvēks, kas mēdz analizēt sociālos procesus, noteikti jau ir sapratis, ka ar “Covid-19” pandēmiju kaut kas nav kārtībā: pārstāj darboties ierastā loģika un secinājumu algoritms, politiski lozungi aizstājuši aprēķinus, daļa sabiedrības izrādījusi gatavību pieņemt jelkādus risinājumus, ja vien šo risinājumu piedāvātājs mazinās eksistenciālās (patiesībā – iestāstītās nāves) bailes. Turklāt viss tas notiek, KĀDAI IETEKMĪGAI GRUPAI manipulējot ar informāciju globālos mērogos.

Kritiskam prātam patiesība atklājas pamazām, pa krikumiņam, fragmentāri un ne vienmēr ir droši pārbaudāma. Tāpēc pilnīgi iespējams, ka arī šī patiesība var būt globālas krāpšanas rezultāts.

Tomēr, nemēģinot vispārējo apjukumu un bailes pakļaut prāta kritikai, riskējam sagaidīt brīdi, kad eksperiments beigsies, kovidpanika tiks pārtraukta, un mēs pamodīsimies jaunā – citādi totalitārā – pasaulē. Tāpēc piedāvāju vielu pārdomām. Turpmākā teksta autore esot krievu sociālpsiholoģe Irina Saveļjeva (Ирина Савельева). Tā ir reāla persona, Dr.med., akadēmiķe (šeit). Jebkurā gadījumā šā teksta loģika, manuprāt, ir pārliecinoša. Turpmāk  tā tulkojums.     

Dzintars Zaļūksnis

Es cenšos jums ieskaidrot, ka ar visu fona troksni par šo un to, kas sacelts ap vakcināciju un tā saucamo IEROBEŽOJOŠO PASĀKUMU atcelšanu, mūsu uzmanību novērš no svarīgākās elles, ko rada notiekošā MANIPULĀCIJA AR CILVĒKA APZIŅU.

Ir kāds jēdzienu komplekts, kurš tiek izmantots neatkarīgi no problēmām, kas saistītas ar epidemioloģiju, virusoloģiju, bakterioloģiju un vispār medicīnu. Svarīgi saprast, ka šie jēdzieni lietojami tieši precīzi izsvērtā komplektā! Šie jēdzieni neiedarbojas cits bez cita.

NEVIENS līdz šim (!) nav pateicis, nav skaidri un nepārprotami paziņojis, ka izmantoto jēdzienu un pasākumu komplekss ir noziedzīgs pret cilvēka personību, tas ir sociālo un sabiedrisko likumu pārkāpums pret cilvēci kopumā. NEVIENS! 

Runa ir par šādu jēdzienu komplektu:

1. Jaunā tieši koronavīrusa tieši PANDĒMIJAS izsludināšana, apgalvojot, ka šim koronavīrusam ir augsts lipīgums (контагиозность) un letalitāte, ka tas izraisa smagus plaušu un asinsvadu bojājumus. Šīs frāzes tādā vai citādā secībā un piepildītas ar dažādām jēgām obligāti tiek atkārtotas plašsaziņas līdzekļos.

2. Koronavīrusa BEZSIMPTOMU NĒSĀTĀJS, kurš spēj efektīvi inficēt citus cilvēkus (!), ir šīs manipulāciju struktūras vissvarīgākā komponente.

3. Iedzīvotāju aizsardzībai no sērgas (зараза) tiek izmantoti tādi pretepidēmijas pasākumi, kuri savas absolūtās bezjēdzības un neefektivitātes dēļ NEKAD AGRĀK NAV IZMANTOTI NEVIENĀ EPIDĒMIJĀ VAI PANDĒMIJĀ, jo tie, tieši pretēji, ir bīstami un kaitīgi:

     - PAŠIZOLĀCIJA – faktiski mājas arests;

     - SEJAS MASKU un CIMDU obligāta nēsāšana sabiedriskās vietās;

     - prasība ievērot SOCIĀLO DISTANCĒŠANOS;

     - SOCIĀLĀ MONITORINGA un DIGITĀLO CAURLAIŽU programmu izmantošana, kontrolējot iziešanu no mājām, tostarp uz darbu;

     - par šo sākotnēji kā BRĪVPRĀTĪGU izsludinātu pilsoņa pienākumu pārkāpšanu tiek noteikti MILZĪGI NAUDAS SODI;

4. Vīrusa nēsātāju noteikšanai tiek izmantoti EKSPRESTESTI;

5. Un, visbeidzot, pilnīgi bezkaunīga manipulēšana (žonglēšana kā cirkā uz vajadzīgo pusi atkarībā no manipulatora vajadzībām) ar skaitļiem, kas attiecas uz slimajiem, inficētajiem, atklātajiem, smagi slimajiem un mirušajiem. Totāli meli par mirušajiem no koronavīrusa infekcijas. Cilvēku apbedīšana slēgtos zārkos, sekcijas rezultātu nepieejamība, manipulēšana ar nāves iemeslu kritērijiem. Agrāk šis punkts vai nu vispār netika izmantots, jo medicīnā vēl bija saglabājušās kaut kādas ētikas paliekas, vai arī to izmantoja visai ierobežoti, jo šāda rīcība pamatoti tika uzskatīta par prastu kriminālnoziegumu.

Kā redzam, mums ir darīšana ar savstarpēji nesaraujami saistītu jēdzienu un pasākumu kompleksu, un tā centrālā ass un svarīgākais termins ir BEZSIMPTOMU NĒSĀTĀJS.

Ja šo terminu aizvācam, visa konstrukcija sabruks! Tā ir uzbūvēta uz šā jēdziena.

Visas šausmas iedzīvotājiem tiek iedvestas ne jau ar paša vīrusa vai cita patogēna bīstamību! Cilvēks ne tik ļoti baidās no mēra, spitālības, ebola vīrusa, jo ar šīm kaitēm nav iespējams saslimt masveidā un bez simtomiem. Šīs pazīstamās bīstamās slimības, kas zemeslodes iedzīvotājos raisa mistiskas šausmas,– ieskaitot Sibīrijas mēri, holeru, tīfu, difteriju, poliomielītu un malāriju, kā arī onkovīrusus – neliks cilvēkiem slēpties aiz savu māju sienām un raustīties citam no cita, tāpēc ka šīs sērgas izraisa acīmredzamus un apkārtējiem cilvēkiem saprotamus simptomus, lai arī tām ir pietiekami augsta letalitāte. Ar šīm sērgām slimie cilvēki vienkārši fiziski nespēj klīst pa pilsētām un ciemiem, nesodīti inficējot līdzpilsoņus. Šo slimību bezsimptomu nēsāšana ir ārkārtīgi reta parādība un iekļaujas statistiskās kļūdas robežās.

Cik atminos, lai iedzītu cilvēkus burtiski panikā, pirmo reizi šis termins – bezsimptomu nēsātājs, kurš tomēr ir bīstams, jo spēj izplatīt infekciju, – tika izmēģināts gadījumā ar HIV/AIDS vīrusu. Cilvēkiem tika iestāstīts, ka ar šo slimību iespējams slimot tā, lai apkārtējie to nemanītu. Attiecīgi, potenciāli bīstami ir visi! Jo cilvēkam uz pieres taču nav rakstīts, ka viņš ir HIV-pozitīvs!  

HIV gadījumā tika izmantota šāda manipulāciju stratēģija: nēsāšana bez izteiktiem simptomiem, kura ir bīstama ar tās lipīgumu (100% saslimšana –, ar ko nēsātājs ir bijis kontaktā, visus ir inficējis), kas tika papildināta ar apgalvojumiem par inficēta cilvēka neglābjamu bojāeju (100% letalitāte).

Tādā veidā pasaulē izdevās iesēt kolosālu paniku. Kontracepcijas līdzekļu pārdošana palielinājās par 1000%! Uz tā pamata visā pasaulē tika atvērti simtiem tūkstošu ģimenes plānošanas centru. (Krievijā – Dz.Z.) simtiem cilvēku, uzzinājuši, ka ir inficējušies ar šo noslēpumaino kaiti, izdarīja pašnāvību. Milzum daudziem cilvēkiem visā pasaulē tika iznīcināta reputācija un dzīve. Simtiem ģimeņu izjuka. Simtiem laulību netika noslēgtas. Nepiedzima simtiem tūkstošu bērnu. Par citiem skaitļiem nerunāsim.   

(Noslēgums būs)   

Tavs komentārs par rakstu: