• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Karikatūra par "Covid-19"Tagad vairs nav nekādas fiziskās distancēšanās! Zīmējums: Sandeep Adhwaryu/The Times of India

«Covid-19»: manipulācija ar «bezsimptomu pandēmiju» II

(Noslēgums. Sākums šeit

Tādā veidā pasaulē izdevās iesēt kolosālu paniku. Kontracepcijas līdzekļu pārdošana palielinājās par 1000%! Uz tā pamata visā pasaulē tika atvērti simtiem tūkstošu ģimenes plānošanas centru. Simtiem cilvēku, uzzinājuši, ka ir inficējušies ar šo nepazīstamo kaiti, izdarīja pašnāvības. Milzum daudziem cilvēkiem visā pasaulē tika iznīcināta reputācija un dzīve. Simtiem ģimeņu izjuka. Simtiem laulību netika noslēgtas. Nepiedzima simtiem tūkstošu bērnu. Par citiem skaitļiem nerunāsim.

Irina Saveļjeva, tulkojis Dzintars Zaļūksnis

Šodien ir zināms, ka joprojām nerimst strīdi par paša HIV vīrusa eksistenci. Tomēr katram ir skaidrs, ka ārstēšana ir iespējama, turklāt tā var būt visai sekmīga. Nedz 100% lipīguma, nedz, jo mazāk, 100% letalitātes nav un nekad nav bijis.

Turklāt imūndeficīta sindroms pastāvēja arī pirms HIV atklāšanas – un pastāvēs arī pēc tā pilnīgas atmaskošanas (ja tāda notiks). Imunitātes deficīta iemesliem ir plašs spektrs, un neatkarīgi no iemesliem tam ir pilnīgi identiski simptomi. Tas nozīmē, ka arī organisma atjaunošanas metožu spektrs ir plašs.

Kā mēs redzam, koronavīrusa stāstā ir labotas daudzas [HIV gadījumā] pieļautās kļūdas. Iedzīvotāji –, bet pirms tam paši speciālisti,– tika efektīvi apdullināti un zaudēja prātu, būdami spiesti pieņemt vājprātīgu apgalvojumu, ka cilvēks, kam NAV ITIN NEKĀDU NEVIENAS SLIMĪBAS SIMTOMU, VAR EFEKTĪVI INFICĒT APKĀRTĒJOS CILVĒKUS, VIENKĀRŠI NOEJOT VIŅIEM GARĀM UN NEJAUŠI PIESKAROTIES (!) AR KORONAVĪRUSU! Un arī tas vēl nav viss, tam obligāti seko apgalvojums, ka cilvēks ar šo vīrusu varot inficēties jebkurā mirklī un nekas viņu nespējot glābt, arī cimdi un sejas maska viņu nepasargājot no inficēšanās, tāpēc testi esot derīgi tikai to veikšanas brīdī.

PIEVĒRSIET UZMANĪBU: NEVIENS NAV NOTEICIS LAIKA ROBEŽAS, KURĀS IR SPĒKĀ KOVIDA NEGATĪVAIS TESTS!

Svarīgi, ka runa ir tieši par koronavīrusu nevis kādu citu vīrusu! Tāpēc ka koronavīruss ir ikvienam! Akadēmiķis Čučaļins (Александр Чучалин) saka (šeit), ka koronavīrusus mēs iezīžam ar mātes pienu un esam to nēsātāji visu mūžu! Tātad jebkuram no mums var atrast (šādu vai tādu) koronavīrusu. NEVIENS mums nav pierādījis, ka šie testi ir jutīgi tieši pret šo [jauno] koronavīrusu. Tā ir prasta propaganda! Jo vairāk tāpēc, ka inficēti testi parādījās praktiski nekavējoties, un arī tā ir operācijas “Koronavīruss” sastāvdaļa.

Salīdzinot ar HIV, operācija “Koronavīruss” ir tiešām spožs izdomājums.

1. Jebkuru cilvēku ir iespējams padarīt potenciāli vainīgu citu cilvēku inficēšanā un ietupināt cietumā.

2. Jebkuru cilvēku ir iespējams iesēdināt mājas arestā, lai arī viņš nav neko noziedzies.

3. Jebkuram cilvēkam var uzlikt lielus naudas sodus tikai par to, ka viņš ir saaukstējies. Īpaši ērti sodīt ir tad, ja jums ir smagāki simptomi (augsta temperatūra, pasarg’ Die’s, vai reiboņi, vai nelaba dūša, muskuļu vājums).

4. Neierobežoti palielinās iespēja kontrolēt mazo un vidējo biznesu, kurš var tikt jebkurā brīdī iznīcināts ar labskanīgu ieganstu nodrošināt pretepidēmijas pasākumus un rūpēties par iedzīvotāju veselību.

5. Rodas iespēja ieviest iedzīvotāju totālu digitālo kontroli.

6. Rodas spēcīgs kārdinājums samazināt valsts sociālos izdevumus (distancēta izglītība, distancēta ārstēšana un tamlīdzīgi).

7. Neierobežota vara pār cilvēku dzīvībām un brīvību nemanāmi un ārpus jelkādiem likumiem pāriet pie sabiedrībai nezināmiem kādas konkrētas iestādes (Krievijā tas ir “Роспотребнадзор”, [Latvijā – Slimību kontroles un profilakses centrs]) cilvēkiem, kurus neviens nav ievēlējis.

8. Ir parādījusies iespēja neierobežoti iedarboties uz cilvēku psihi, liekot tiem piespiedu kārtā nēsāt cimdus un sejas maskas (bet tas graujoši ietekmē cilvēka kritisko domāšanu, viņa spēju apzināties savas pilsoņa un cilvēka tiesības, iznīcina apziņas brīvības institūciju) un saņemt piespiedu medicīnisko palīdzību, kura mūsdienās nav obligāta pat sabiedrībai bīstamiem psihiski neveseliem cilvēkiem.

9. Drošības un ģeopolitikas līmenī ir radusies neierobežota manipulēšanas iespēja.

Notiekošais ir tik bīstams un destruktīvs, ka draudus ir grūti pārvērtēt. Operācija “Koronavīruss” izraisa reālu psihisku traucējumu pandēmiju, kā arī tiesību un likumu pilnīgu ignorēšanu – turklāt gan nacionālo likumu, gan starptautisko tiesību piemērošanā –; neierobežotas iespējas veselu tautu mānīšanā, masveida manipulēšanā ar cilvēku apziņu.

Aicinu visus cilvēkus, kas pieņem un saprot šajā materiālā izklāstītos argumentus, darīt visu iespējamo, lai savā un savu tuvinieku dzīvē neielaistu šādas manipulācijas un nepieļautu apziņas ietekmēšanu. Tas, kā turpmāk attīstīsies situācija, lielā mērā ir atkarīgs tieši no mums! Ja mēs tam visam ļausim ienākt savā dzīvē, tālākā situācijas attīstība var mums maksāt ne tikai brīvību, bet arī dzīvību!   

1 Komentāri


 1. Alberts Brokāns
  2020-09-21

  Ja tūlīt valstī iesaldēs visu sadzīvi , sakarā ar covīrusu, tad mans bizness apstāsies galīgi un pavisam un mani pāris darbinieki nomirs bada nāvē. Bet valdība triumfēs - re cik labi mēs vīrusiņu esam piežmieguši. Bet tie trīs jau neskaitīsies miruši no covīrusa.

Tavs komentārs par rakstu: