• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Ieeja stacionārāMediķi ir ar pacientiem. Foto no: zz.lv

CVK pievieno mediķus 13. Saeimas atlaišanas iniciatīvas grupai

Lai arī piečuku koalīcija un tai uzticamie plašsaziņas līdzekļi pašlaik vai no ādas lien ārā, lai nobremzētu parakstu vākšanu referenduma ierosināšanai par 13. Saeimas atlaišanu, Centrālā vēlēšanu komisija (CVK) šajā pretdarbībā nepiedalās: ar mediķu iesniegumu par šā sasaukuma parlamenta deputātu pirmstermiņa atlaišanu tā ir rīkojusies atbildīgi un loģiski.

InfoTOP.lv  

Latvijas Veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrība (LVSADA) informē: 5. decembrī, piedaloties CVK sēdē, saņēmusi apstiprinājumu, ka LVSADA tiek reģistrēta kā ierosinājuma rīkot tautas nobalsošanu par 13. Saeimas atlaišanu iniciatīvas grupa.

Vienlaikus CVK nolēmusi pievienot LVSADA iniciatīvu pie jau reģistrētās iniciatīvas par nobalsošanu par Saeimas atlaišanu. Tādejādi mediķi pievienojas tai pašai kampaņai, kas līdz 5. decembrim ir rezultējusies vairāk nekā 40 000 parakstos.

LVSADA priekšsēdētājs Valdis Keris to vērtē atzinīgi: “Šodien CVK pieņēma lēmumu, kas ļaus vēlētājiem skaidri un iespējami vienkārši izdarīt savu demokrātisko izvēli.”

Arī InfoTOP.lv vēlas uzsvērt, ka visi, kam netīk 13. Saeima, tagad nešaubīdamies var parakstīties portālā latvija.lv. Bez bažām, ka viņu balss varētu tik pieskaitīta nepareizajai kampaņai vai noklīst kaut kur neceļos.

1 Komentāri


 1. Tauta
  2019-12-05

  Pareizais links uz tautas nobalsošanu ir www.latvija.lv/pv

Tavs komentārs par rakstu: