• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Leonarda Ķestere uzstājas ar publisku runuLeonarda Ķestere. Foto: Edijs Pālens/LETA

Dailes teātra «Zinību stundas» turpina Leonarda Ķestere

Arī jaunajā gadā Dailes teātris turpina projektu “Dailes teātra Zinību stundas. Pieredze un pārdomas lekcijas formā”. Pirmdien, 18. janvārī plkst. 18:30 Dailes teātra Kamerzālē lekciju “Recepte perfektam pasākumam” piedāvās kultūras projektu producente Leonarda Ķestere.

Viens pats tu nevari būt gudrāks un spējīgāks par visiem kopā – komandu, kas rada pasākumu. Lai kāds ģēnijs tu esi, ir vajadzīga radoša un saliedēta komanda, kas tavu ideju papildina ar savām labajām idejām. Vienmēr jābūt atvērtiem, jo idejas atnāk sadarbojoties. Spēlēšanās ar idejām ir vislabākais veids, kā no labas idejas tikt pie satriecošas idejas. Plānot pasākumu dažreiz ir ļoti grūti, bet katrs profesionālis pateiks, ka tieši tas, kas gatavojoties sagādāja vislielākās grūtības, vēlāk kļuva par vislielāko veiksmi. Rūpīga plānošana, neparedzētu situāciju saraksts, “drošības spilvenu” sagatavošana visvisādiem “brīnumiem” – tas dod pavisam nelielu garantiju, ka pasākumu varēs saukt par veiksmīgu. Bet ar to nepietiek, jo katru reizi tiek darīts viss, lai pasākumu sauktu par “perfektu”. Leonarda Ķestere ir motivēta dalīties ar recepti perfektam pasākumam.

Lekciju ilustrēs video un fotomateriāli no mākslas un multimediju projektiem „Rotko vilcienā no Rīgas uz Daugavpili”, „Mākslas objekta GONDOLA performance” u.c.

Bezmaksas ielūgumus uz pasākumu var saņemt visās “Biļešu Paradīzes” kasēs. Vietu skaits ierobežots, tāpēc viens interesents var saņemt divus ielūgumus. Lekcijas aptuvenais ilgums – 1,5h.

Tavs komentārs par rakstu: