• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Dailes teātra kases gaismiņaDailes teātra kases gaismiņa. Publicitātes foto: DT

Dailes teātris sāk biļešu iepriekšpārdošanu uz 2019./2020. gada sezonas rudens izrādēm

Saistībā ar skatītāju lielo pieprasījumu, 10. maijā Dailes teātris sāks iepriekšpārdošanu uz vairākām Dailes teātra izrādēm 2019./2020. gada sezonas sākumā. Pieejamas arī biļetes uz sezonas pirmo jauniestudējumu Lielajā zālē – komēdiju “Neiespējamā misija”.

Biļetes nopērkamas uz skatītāju šobrīd vispieprasītākajām izrādēm – “Planēta Nr. 85”, “ART” un “Kāds pārlaidās pār dzeguzes ligzdu” Lielajā zālē, “Alvas sieviete”, “Liec Dievam pasmieties”, “Balta vārna melnā krāsā” un “Mūsējās” Mazajā zālē, kā arī “Neglītenis” un “Dēls” Kamerzālē.

Nākamajā sezonā Dailes teātris iepriecinās savus skatītājus ar jaunu komēdiju Lielajā zālē. Režisors Dž. Dž. Džilindžers iestudēs smieklu meistara Reja Kūnija (Ray Cooney) “Neiespējamo misiju”, kam pirmizrāde būs 20. septembrī.

Izrādās, ka garlaicīgajam taksometra šoferim Džonam Smitam ir hiperaktīva mīlas dzīve. Turklāt nevis viena, bet veselas divas dzīves ar divām sievām. Veiklajam bigāmistam ir ļoti precīzi izplānots grafiks, kā sadzīvot ar abām, neraisot aizdomas. Lai viena sieva neuzzinātu par otras eksistenci. Un otrādi.

Taču, kad Džons Smits iekuļas kautiņā, kurā saņem triecienu pa galvu un pamostas slimnīcā, viņa pasaule sāk brukt. Akurātajam grafikam izjūkot, Smits bezpalīdzīgi sapinas pūliņos izskaidrot situāciju abām sievām. Melu lavīna kļūst arvien lielāka, identitātes dubultojas, un, lai visu sarežģītu vēl vairāk, lietas izmeklēšanā iesaistās policisti. Neiespējamā misija!

Izrādē piedalīsies aktieri Artis Robežnieks, Rēzija Kalniņa, Vita Vārpiņa, Lauris Subatnieks, Andris Bulis, Gints Andžāns, Mārtiņš Upenieks un Niklāvs Kurpnieks. Iestudējumu Dž. Dž. Džilindžers veidos kopā ar asistenti un horeogrāfi Lindu Kalniņu, scenogrāfu Artūru Bērziņu, kostīmu mākslinieci Ramonu Barsegjanu un gaismu mākslinieku Mārtiņu Feldmani.

Sarakstu ar izrāžu norises datumiem iespējams apskatīt Dailes teātra mājaslapas sadaļā KALENDĀRS.

Tavs komentārs par rakstu: