• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Igors PrelatovsIgors Prelatovs. Publicitātes foto: daugavpils.lv

Daugavpilij šajā sasaukumā trešais mērs – Igors Prelatovs

Divarpus nedēļas pēc saskaņieša Andreja Elksniņa izsvilpšanas no Daugavpils mēra krēsla par jauno Latvijas otras lielākās pilsētas galvu ir ievēlēts ievēlēts Igors Prelatovs no “Mūsu partijas”. Šā sasaukuma laikā viņš ir trešais domes priekšsēdētājs, bet mēra kabinets savu saimnieku maina jau ceturto reizi.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas un ārvalstu plašsaziņas līdzekļu materiālus

Par Prelatovu nobalsoja 11 Daugavpils domes deputāti. “Mūsu partija” ieguvusi arī vienu priekšsēdētāja vietnieka amatu – tajā ievēlēta Līvija Jankovska, kura nu būs trešā vietniece līdztekus diviem Latgales partijas pārstāvjiem Jānim Lāčplēsim un Jānim Dukšinskim.

Arī Prelatovs līdz šā gada 12. martam bija Daugavpils domes priekšsēdētāja vietnieks, taču no amata atkāpās, nevēloties izpelnīties pārmetumus par dienesta stāvokļa izmantošanu saistībā ar 300 000 eiro priekšapmaksas pārskaitīšanu SIA “Modus būve”.

Pēc pēdējām pašvaldību vēlēšanām Daugavpils domē Andreja Elksniņa vadībā koalīciju izveidoja “Saskaņa” un “Mūsu partija”. Tomēr 2017. gada septembra sākumā situācija mainījās, Elksniņš zaudēja amatu, bet Latgales partija un “Mūsu partija” izveidoja jaunu koalīciju, par priekšsēdētāju ievēlot Rihardu Eigimu. Taču arī šī koalīcija izjuka, un kādu laiku Daugavpils domes priekšsēdētāja pienākumus pildīja Prelatovs. 2019. gada janvārī Elksniņš atgriezās Daugavpils  mēra krēslā, kuru šā gada maijā bija spiesta pamest.

Tavs komentārs par rakstu: