• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Ramona Petraviča: Ko piesējāties, savus marsieša pienākumus es veicu! Foto: LETA

Deputāte-ministre nelido uz darbu Saeimā

Pateicoties tam, ka 13. Saeimas un Kariņa valdības lidojošās bļodiņas dreifē kaut kur trajektorijā Marss-Zeme-Amerika, Latvijas dīvainā politiskā sistēma slīd arvien tālāk no demokrātijas principiem. Tas ir loģiski, jo marsiešiem par to ir sava izpratne. Kāpēc lai īsts marsietis nevarētu rauties visās varās vienlaicīgi, ja viņa 13 taustekļi un citi multiplicētie orgāni to atļauj?

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Turklāt marsieši, kā zināms, var izņemt savas smadzenes un uzkārt tās uz nagliņas. Tomēr izskatās, ka arī uz Saeimas pakaramā žustošas smadzenes ne vienmēr tiek galā ar deputāta pienākumiem.

Tāpēc Saeimas marsiešu vairākums ir veicis piespiedu manevru: nobalsojis par deputātes-labklājības ministres Ramonas Petravičas “atsaukšanu” no Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas. “KPV LV” pārstāvei vienkārši nepietiek piesūcekņu, lai atrastos divās vietās vienlaicīgi. Smags gadījums.

Interesanti, ka Petraviča to nojauš, tāpēc pati balsojusi par savu “atsaukšanu” (marsiešu leksikā, redz, nav vārdu izslēgšana un padzīšana). Tomēr viņa acīmredzot vēl grasās patrenēties, naudas pumpēšanā vai nūdeļu karināšanā, vai varbūt deguna izbakstīšanā caur mākoņiem, tāpēc no deputāta mandāta tik un tā neatteiksies.   

Patiešām, varbūt pēc attiecīgiem treniņiem Petraviča kompensācijas labad trīsreiz pēc kārtas apmeklēs kādu citu komisiju, un tas būs pierādījums marsiešu necilvēcīgajām darbaspējām.

Bet varbūt vienkāršāk būtu grozīt Saeimas Kārtības rulli? Jo šādi kāzusi var gadīties ne tikai Petravičai, bet arī citiem deputātiem-ministriem. Proti, iepriekš vairāki Saeimas kolēģi bija pauduši šaubas, vai politiķe spēs kvalitatīvi strādāt abos posteņos, tak Petraviča Saeimas deputāta mandātu plāno nolikt tikai tad, kad partijas “KPV LV” parlamenta frakcijā “tiks sasniegta stabilitāte”.

Tā arī varēja teikt: nekad! Bet arī vārdiņš nekad neietilpst marsiešu leksikā.

Tavs komentārs par rakstu: