• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
DDT skatuveDDT aicina. Publicitātes foto: DDT

«Dirty Deal Teatro» piedāvā divus jauniestudējumu «procesus» vienā vakarā

Teātris “Dirty Deal Teatro” (DDT) 26. maija vakarā aicina skatītājus tiešraidē piedzīvot divus jaunradītus viencēlienus – dramaturģes Justīnes Kļavas lugu “Džeks Uzšāvējs” un Klāva Meļļa darbu “Ludzas kadriļa”. Biļetes var iegādāties iepriekšpārdošanā, un uz abām izrādēm derīga viena biļete.

DDT aicina pieredzēt stāstus, kas vēl nav gatavas izrādes, bet tikai process.Abas izrādes būs skatāmas tiešsaistes platformā “Zoom” 26. maijā no plkst. 19.00. Pēc izrādēm skatītājiem būs iespēja iesaistīties diskusijā ar radošo komandu.Teātrī uzsver – skatītāju pieslēgšanās norisei ar video vai aktīva iesaistīšanās procesā nav obligāta.

Justīnes Kļavas komēdija “Džeks Uzšāvējs” notiek mazpilsētas policijas iecirknī, kur divi jauni izmeklētāji, ņemot talkā kailu dibenu fotogrāfijas, cenšas atrisināt kādu absurdu noziegumu. Luga ir mēģinājums noskaidrot, kā aizvainojums, bailes un alkas pēc mīlestības un atzinības neapzināti ietekmē indivīda piesliešanos tai vai citai uzskatu sistēmai.

Savukārt Klāva Meļļa “Ludzas kadriļa” ir “gandrīz drāma”, kas norisinās starp diviem attiecību sarežģījumos nonākušiem jauniešiem. “Tas ir darbs par mīlas krīzēm, attiecību revolūcijām un par patriotismu, kā sacītu prezidents Levits – valstsgribu. Arī par to, vai un cik lielā mērā ir jēga koķetēt ar tādu izteiksmes līdzekli kā pavisam vienkāršs un klajš tiešums,” teikts darba pieteikumā

Diptihu tiešsaistes platformā “Zoom” iedzīvinās režisore Paula Pļavniece kopā ar aktieriem Anci Strazdu, Ivaru Krastu, Agri Krapivņicki un Jāni Kroni. Scenogrāfiju veido Krišjānis Elviks. Skatītājus virtuālajā telpā uzņems MC Rūdolfs Kugrēns.

Tavs komentārs par rakstu: