• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
 Boriss Džonsons Borisam Džonsonam gan ārstēšanās, gan pašizolācija ir galā. Foto no: nytimes.com

Džonsons izārstējies un atgriezies darbā

Lielbritānijā turpina palielināties “Covid-19” upuru skaits, bet premjerministram Borisam Džonsonam (Boris johnson), kuram marta beigās sāka novērot šīs sērgas simtomus (šeit)un to dēļ viņš 5. aprīlī nonāca slimnīcā, ārstēšana ir beigusies veiksmīgi: pēc vairāk nekā triju nedēļu prombūtnes 27. aprīlī viņš ir atgriezies darbā.

InfoTOP.lv, izmantojot Latvijas un ārvalstu plašsaziņas līdzekļu materiālus   

Pagājušajā nedēļā Džonsons jau esot sazinājies ar karalieni Elizabeti Otro (Elizabeth II), ASV prezidentu Donaldu Trampu (Donald Trump), kā arī savu aizstājēju ārlietu ministru Dominiku Rābu (Dominic Raab), kurš viņa prombūtnes laikā pildīja premjerministra pienākumus, un finanšu ministru Riši Sunāku (Rishi Sunak).

Tagad Džonsona uzmanības centrā būšot jautājumi par turpmākajiem soļiem, reaģējot uz “Covid-19” izplatību Apvienotajā Karalistē, kur koronavīrusa upuru oficiālais skaits ir pārsniedzis 20 000.

Džonsonam bieži vien ir pārmesta pārāk lēna reakcija “Covid-19” krīzē, bet tagad izskan aicinājumi ierobežojumus mīkstināt. Pagaidām nav ziņu, vai pirms karantīnas režīma beigām 7. maijā Apvienotajā Karalistē gaidāmi kādi atvieglojumi. Bet Rābs ir paziņojis, valsts ekonomikai “pozitīvs uzrāviens būs jau pati Džonsona atgriešanās darbā”.

Tavs komentārs par rakstu: