• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Šoible un Dombrobvskis pozē pie viena galdaDomubiedri: Volfgangs Šoible un Valdis Dombrovskis. Foto no V.Dombrovska Twitter konta

Eiropas Komisija un Dombrovskis personīgi atbalsta «bēgļu nodokļa» ieviešanu

Šonedēļ Eiropas Komisija atbalstīja Vācijas finanšu ministra Volfganga Šoibles (Wolfgang Schäuble) ierosinājumu par papildu degvielas nodokļa ieviešanu Eiropas Savienības dalībvalstīs. Ar šo nodokli iekasētie līdzekļi tiks izmantoti, lai finansētu bēgļu masveida uzņemšanu. Zīmīgi, ka Latvijas valdošās koalīcijas pārstāvji Briseles koridoros ir starp aktīvākajiem šīs iniciatīvas atbalstītājiem.

Tā eirokomisārs Valdis Dombrovskis viens no pirmajiem paziņoja, ka atbalsta Šoibles priekšlikumu: “Mums Eiropā nepieciešamas svaigas idejas, kā tikt galā ar bēgļu krīzi. Degvielas nodoklis nacionālā vai Eiropas līmenī varētu būt iespējamais finansējuma avots, īpaši ņemot vērā to, ka benzīna cenas ir vēsturiski zemā līmenī.” Savukārt Eiroparlamenta deputāts Artis Pabriks iz partijas “Vienotība” savā mikroblogošanas vietnes Twitter kontā ir ierakstījis mazliet miglainu, taču proeiropeisku vēstījumu: “Latvijas gadījumā: aizsardzība, ekonomiskā izaugsme un sociālā vienlīdzība, ja kāds vēlas papildus ienākumus no degvielas nodokļa.”

3 Komentāri


 1. Arturs
  2016-02-11

  Ej Tu eiropa d*rst ar saviem likumie, plaanoju pames eiropu. Sliktie celli, augstie cella nodoklli, neapmaksaataa aarstnieciiba, daargaa paartika, izsmieklu beernu nauda, izdziivossanas pensijas. Klaja nnirgaassanaas par tautu. plaanoju doties uz ASV. Ar patriotismu neizdziivosi.

 2. Latvijas Latvietis
  2016-02-11

  Kad atbrauks mājā no Briseles vajag kārtīgi kādā šķērsielā notēst to āpsi, viņam ka tikai kāds dzēš viņa kredītus, par to ka viņš izvirza s**dīgus likumus. Vajag to āpsi notēst !!! Kurš par to,ka viņu notēsīsim publiski,kad ieraudzīsim barā notēsīsim,jo no visiem mums tas āpsis grasās noplēst ādu vienlaicīgi, tad arī mēs visi viņu varētu notēst?! Kā Jums šāds likuma projekts Dombrovska kungs?!

 3. oskars
  2016-02-12

  latviesu tautas nodevejs kangaars ar eiropas pedinu ne to vvien izdomas,vaai ar 6 miljoniem vel nnepietiek riebekli

Tavs komentārs par rakstu: