• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
ElektrokartingiElektrokartingi. Foto GUNSnLASERS

Elektrokartingi bez maksas Tavā dzimšanas dienas pasākumā

Ja plāno, kā nosvinēt savu vai bērnu dzimšanas dienu, izmanto GUNSnLASERS piedāvāto akciju (akcija spēkā ierobežotu laiku)! Elektrokartingi ir azartiska izklaide gan bērniem, gan pusaudžiem un pieaugušajiem. Uzzini vairāk un dodies sacensties ar draugiem!

Vairāk par īpašo akciju

Elektrokartingi par brīvu Tavā vai bērnu dzimšanas dienas ballītē, rezervējot lāzertaga spēli GUNSnLASERS Juglas iekštelpu izklaides parkā (Mārkalnes iela 10). Lāzertaga aktivitāti var rezervēt uz 1h vai 2h gan mazākām, gan lielākām spēlētāju grupām (lielākoties klienti izvēlas 2h spēli, lai varētu izspēlēt vairākas misijas). Tas ir piemērots jau no 4 gadu vecuma, jo trāpījumu jūt tikai kā skaņas signālu un nelielu vibrāciju īpašā galvas saitē.

Elektrokartings visiem dalībniekiem

Elektrokartings par brīvu būs visiem lāzertaga spēlētājiem. Vairāk par īpaši izdevīgo akciju lasi ŠEIT! Akcija ir spēkā ierobežotu laiku (līdz 17.03.19.) pasākumiem jebkurā nedēļas dienā, tādēļ nenokavē – rezervē pasākumu sev vēlamā datumā un laikā, kamēr vēl ir brīvs.

 .

Parkā pieejami vairāki elektrokartingi un laika uzskaites sistēma. Tādā veidā jūs varēsiet sacensties savā starpā par ātrākā braucēja titulu. Varbūt tomēr meitenes gūs virsroku pār puišiem vai tomēr puiši pierādīs savas prasmes pie kartinga stūres?

Papildus tam GUNSnLASERS nodrošinās BEZ MAKSAS:

          ● izbraucienus ar elektrokartingu visiem lāzertag spēles spēlētājiem;

          ● galda tenisu un futbolu;

          ● novusu;

          ● kafiju, tēju un ūdeni;

          ● plašu autostāvvietu izklaides parka teritorijā;

          ● iespēju pašiem ņemt līdzi savu ēdienu un uzkodas, lai uzklātu svētku galdu un turpinātu atpūtu pēc aktivitātēm atsevišķās svinību telpās.

Elektrokartingi apvienojumā ar aizraujošu lāzertag spēli būs neaizmirstama dzimšanas dienas ballīte kā lieliem, tā maziem. Azarts, smiekli un lieliski pavadīts laiks garantēts! Izvēloties šādas aktivitātes dzimšanas dienas svinībām, Tev nebūs jāuztraucas par telpām, dekoriem un spēlēm. Varēsi atpūsties un izbaudīt dienu kopā ar ballītes viesiem.

Kāpēc elektrokartingi pie GUNSnLASERS būs labākā izvēle?

GUNSnLASERS jau vairākus gadus veiksmīgi darbojas trīs izklaides parkos Rīgā – Andrejsalā, Mežaparkā un Juglā. Tagad Juglas iekštelpu izklaides parkā ir pieejami arī elektrokartingi vēl azartiskākai izklaide.

Izvēlies izklaidi pie GUNSnLASERS, jo:

          ● elektrokartingi tiek regulēti, tādēļ ar tiem var braukt gan mazāki bērni, gan arī pieaugušie;

          ● zemākā cena - izvēlies sev vēlamo braukšanas ilgumu un maksā mazāk nekā citviet par līdzīgu aktivitāti;

          ● trase ir iekštelpās, tādēļ elektrokartings pieejams visu gadu;

          ● pēc braucieniem pieejamas siltas un atsevišķas svinību telpas pasākuma turpinājumam;

          ● pasākuma reģistrācija ir ātra un ērta - izmanto kontaktformu mājaslapā www.gunsnlasers.lv vai arī zvani pa tālruņa numuru +371 27274646;

          ● darbinieki atbildēs uz visiem Taviem jautājumiem un ieteiks labāko risinājumu tieši Tavam pasākumam (elektrokartingi, peintbols ārā vai iekštelpās, lasertag vai airsofts);

          ● ballīti var noorganizēt jebkurā nedēļas dienā un laikā (elektrokartings un citas spēles jāpiesaka iepriekš);

          ● pasākumu iespējams sarīkot arī pēdējā brīdī, ja Tevis izvēlētā laikā jau nebūs pieteikusies cita grupa.

Nāc izmēģināt šo jauno, bet jau popularitāti guvušo izklaides veidu un izmanto iespēju izbraukt ar elektrokartingu BEZ MAKSAS. Vairāk informācijas par šo super izdevīgo akciju lasi ŠEIT!

Tikpat interesants atpūtas veids kā elektrokartings ir arī lāzertags jeb lāzera peintbols (tiek dēvērts arī par laser tag). Kā tas notiek un kam piemērota šī spēle?

Lāzerpeintbols jau no 4 gadu vecuma

Lāzertags līdzīgi kā elektrokartings ir ļoti aizraujošs veids, kā nosvinēt dzimšanas vai vārda dienu vai kādu citu īpašu notikumu. Raksturīgākās šīs spēles iezīmes:

          ● šaudīšanās notiek ar veselībai nekaitīgiem lāzera ieročiem (darbojas līdzīgi kā TV pults);

          ● trāpījums nav sāpīgs, jo to jūt tikai kā vibrāciju un skaņas signālu galvas saitē;

          ● cenā tiek iekļauts viss vajadzīgais ekipējums – ierocis, galvas saite, atdzīvošanās bāzes u.c. atribūti vēl jautrākai spēlei;

          ● spēli vada pieredzējis un profesionāls instruktors, kas rūpējas par jautrību un dod dažādus uzdevumus;

          ● pēc spēles katrs dalībnieks saņem diplomu ar individuāliem rezultātiem;

          ● īpaši azartiski un centīgi spēlētāji var nopelnīt arī kādu no sešiem tituliem – kamikadze, snaiperis, iznīcinātājs u.c.

Vispirms elektrokartings, tad lasertags – kombinācija, kas piepildīs dienu ar pozitīvām emocijām un atmiņām ko vēl ilgi atcerēties. Kā stāsta klienti, tad sarunas par spēles gaitu nerimstas vairākas dienas, jo kopā ar draugiem gribas pārrunāt spraigākos ballītes momentus, smieklīgākos atgadījumus un veiksmīgāko stratēģiju, kas ļāva komandai uzvarēt. Tu taču gribētu pārspēt savus pretiniekus, vai ne?

Interesantas misijas

Ja elektrokartingi ir iespēja noskaidrot, kurš no jūsu kompānijas ir veiksmīgākais braucējs, tad lāzertaga spēlē komandas sacentīsies veiklībā, precizitātē, gudrībā un savstarpējā komunikācijā. Spēlē instruktors vadīs dažādas sarežģītības un veida misijas jeb uzdevumus. Tā nav tikai skraidīšana pa laukumu, cenšoties trāpīt kādā mērķī. Lāzertags ir komandas darbs un labākās stratēģijas izdomāšana, savukārt elektrokartingi ir individuāla sacensība.

Populārākās misijas:

          ● karoga uzvilkšana mastā;

          ● bumbas atmīnēšana;

          ● kontroles punkta iekarošana un noturēšana;

          ● slepenā kofera nogādāšana uz bāzi;

          ● karoga nozagšana no pretinieka bāzes u.c.

Šī spēle un elektrokartingi ir piemērots atpūtas veids arī team-building pasākumam ar kolēģiem vai sporta komandas biedriem. Ir ļoti vērtīgi visiem kopā laiku pa laikam atpūsties arī neformālā gaisotnē, lai smeltos enerģiju, radošu garu un iepazītu viens otru labāk no cita skatu punkta.

Nenokavē – reģistrē pasākumu sev vēlamā laikā jau šodien! Ar GUNSnLASERS vari sazināties sev ērtākā veidā gan darbadienās, gan arī brīvdienās.

Kontaktinformācija pasākuma reģistrēšanai:

          ● Telefona numurs +371 27274646

          ● E-pasts info@gunsnlasers.lv

          ● Mājaslapā www.gunsnlasers.lv

Elektrokartingi vai kāda cita aktīvā atpūta ar ballītes turpinājumu atsevišķās svinību telpās – tas viss vienuviet GUNSnLASERS Juglas iekštelpu parkā Mārkalnes ielā 10. Sarīko foršu pasākumu sev vai savam bērnam un nelauzi galvu par telpām un spēlēm, kā izklaidēt viesus!

Tavs komentārs par rakstu: