• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Ēriks KleptonsĒriks Kleptons cenšas uzturēt klasisko izpratni par brīvību. Foto: Getty Images

Ēriks Kleptons pret nepotēto cilvēku diskrimināciju

Laikā, kad Latvijā drošības dienesti sākuši represijas pret tiem, kas aģitēs pret [obligāto] vakcinēšanos (šeit), britu rokmūzikas veterāns Ēriks Kleptons (Eric Clapton) paziņojis, ka neuzstāsies koncertos, ko drīkstēs apmeklēt tikai vakcinēta publika ar “Covid-19” sertifikātu, ziņo Lielbritānijas karaliskā raidstacija BBC

InfoTOP.lv, izmantojot ārvalstu un Latvijas plašsaziņas līdzekļu materiālus   

Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons (Boris Johnson) šonedēļ pēc lielākās daļas kovidierobežojumu atcelšanas Anglijā  paziņoja, ka britu kroņa pavalstniekiem, kas gribēs apmeklēt koncertus un naktsklubus, sākot no septembra vajadzēs uzrādīt “Covid-19” sertifikātu, kas apliecina potēšanos vai izslimošanu.

76 gadus vecais Kleptons maijā vakcinējās pret “Covid-19” ar “AstraZeneca” preparātu, bet atzīst, ka pēc potes viņam bijušas nopietnas blaknes. Kleptons savu vēstījumu izplatījis ar kovidvakcinācijas pretinieka, itāliešu izcelsmes arhitekta un kino producenta Robina Monoti (Robin Monotti) sociālo mediju kontu starpniecību.

Prasību uzrādīt kovidsertifikātu Kleptons uzskata par publikas nevakcinētās daļas diskrimināciju. “Reaģējot uz premjera paziņojumu, es jūtu pienākumu nākt klajā ar savu paziņojumu: es neuzstāšos nevienā koncertzālē, kur tiek diskriminēta publika. Ja iespēja apmeklēt koncertu netiks dota visiem cilvēkiem, es paturu sev tiesības atcelt koncertu,” vēsta Kleptons.

Rudenī Kleptonam paredzēta koncertturneja ASV, kur vairums pasākumu rīkotāju nepieprasa skatītājiem uzrādīt “Covid-19” sertifikātu.

Kleptona nākamais koncerts Lielbritānijā plānots 2022. gada maijā Londonā, kur, visticamāk, tiks uzturēta prasība uzrādīt kovidsertifikātu.

Tavs komentārs par rakstu: