• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
ERST finance piedāvā operetivitāti, ērtumu un caurspīdīgumu. Foto: Shuterstock

ERST Finance – unikāls finansētājs uzņēmuma attīstībai

Katrs gudrs un zinošs uzņēmējs meklē vislabākos veidus un variantus, kā attīstīt savu uzņēmumu, palielināt peļņu, uzlabot ražošanu un sasniegt arvien jaunas virsotnes. Šo iespēju attīstībai ir neskaitāmi daudz, viena no tām - papildu finansējuma piesaiste. Ir dažādi veidi, kā iegūt papildfinansējumu, un viens no efektīvākajiem uzņēmējdarbības attīstībai ir tieši ERST Finance. Kas ir šis finansētājs, kādus pakalpojumus ERST Finance piedāvā un kāpēc to nepielīdzina parastiem aizdevējiem, lasiet raksta turpinājumā!

Tiem, kas zina laika vērtību

Katram uzņēmējam ir labi zināma patiesība – biznesā vārdi “tas var pagaidīt” un “vēlāk” nepastāv. Brīžos, kad ir parādījusies:

          ● pat vismazākā iespēja realizēt ideju;

          ● kaut niecīgākā iespēja iekļūt ienesīgā nišā;

          ● uzņēmējdarbības paplašināšanas iespēja, ir nekavējoties jāpieņem lēmums par labu savam biznesam.

Bieži vien lēmuma pieņemšanu aizkavē vai pavisam atliek viens vienīgs apstāklis – uzņēmumā konkrētajā brīdī nav pieejami pietiekami daudz apgrozāmo līdzekļu, lai realizētu radušās iespējas, kas varētu atnest biznesa uzplaukumu un izaugsmi. ERST Finance ir radīts tieši šādām situācijām – lai atbrīvotu uzņēmumus no stagnācijas finansējuma trūkuma dēļ un palīdzētu attīstīt jau esošo vai radīt jaunu produktu klāstu. ERST Finance ļauj teikt “JĀ” vārdu attīstībai, piedāvājot papildu apgrozāmos līdzekļus izejvielu un produktu finansēšanai. Šis pakalpojums lieti noder visiem tiem tirgotājiem un ražotājiem, kam vajadzīgas apjomīgas īstermiņa investīcijas preču un izejvielu iegādei. ERST Finance darbojas operatīvi, ērti un caurspīdīgi, nodrošinot finansējumu dažu dienu laikā.

ERST Finance piedāvātie pakalpojumi

Veiksmīgs uzņēmējs lieliski zina ne tikai to, kā ienesīgi pārdot, bet arī to, kā izdevīgi nopirkt. Tomēr bieži vien izdevīgās cenu izmaiņas vai apjoma atlaides, kad pērkot vairāk, ir iespēja maksāt mazāk, nav iespējams izmantot, jo nav pietiekami daudz apgrozāmo līdzekļu, lai iegādātos nepieciešamās izejvielas noteiktajā daudzumā. ERST Finance nāk talkā, piedāvājot iespēju norēķināties ar produktu vai izejvielu piegādātāju uzreiz, bet samaksu par pakalpojumu atlikt līdz diviem, trim vai četriem mēnešiem, atkarībā no uzņēmuma vajadzībām. Proti, ERST Finance Jūsu vietā iegādājas uzņēmumam nepieciešamos izejmateriālus, bet samaksu par šo pakalpojumu ļauj atlikt uz vēlāku laiku. Turklāt ERST Finance piedāvā šo pakalpojumu neatkarīgi no tā, vai piegādātājs atrodas Latvijā vai ārvalstīs.

Kādēļ tieši ERST Finance?

Operatīvi, ērti un caurspīdīgi – šie trīs vārdi izcili raksturo ERST Finance darbības principus. Finansējuma pieteikums tiek izskatīts operatīvi - ERST Finance konsultants ar uzņēmēju sazināsies divu darba dienu laikā, lai apspriestu iespējamo sadarbību un vienotos par finansējuma apmēru un citiem nozīmīgiem līguma noteikumiem. Finansējuma pieprasījums tiek izskatīts un finansējums tiek piešķirts bez komisijas maksas, padarot šo procesu absolūti caurspīdīgu un godīgu – uzņēmējs atmaksā tikai reāli izlietoto finansējumu. Un, protams, visi ERST Finance rīcībā nodotie uzņēmuma dati ir drošībā.

Kā notiek sadarbība ar ERST Finance?

ERST Finance sniegtie pakalpojumi atšķiras no citu finansētāju piedāvājuma. Izmantojot citu finansētāju pakalpojumus, uzņēmēja rokās nonāk nauda, ko izmanto paredzētajiem mērķiem un pēc tam pa daļām vai uzreiz atmaksā aizdevumu. Izmantojot ERST Finance sniegtos pakalpojumus, darbības shēma ir šāda:

 1. tiek noteikts finansējuma apjoms, kura ietvaros ERST Finance nodrošinās iepirkumu finansēšanu;
 2. situācijā, kad nepieciešams finansējums, uzņēmējs iesūta piegādātāja rēķinu ERST Finance;
 3. ERST Finance sazinās ar piegādātāju un veic pasūtīto izejvielu vai preču apmaksu tieši uz piegādātāja kontu;
 4. uzņēmējs no piegādātāja saņem pasūtīto preci;
 5. uzņēmējs veic preču realizāciju un 30 – 120 dienu laikā atmaksā ERST Finance izlietoto finansējumu.

Tātad ERST Finance uzņēmēja vietā nopērk ražošanai nepieciešamās izejvielas, un uzņēmējs noteiktajā laikā atmaksā izejvielu iegādei izlietoto finansējumu.

Kādi ir ieguvumi?

Lai objektīvi izvērtētu un izvēlētos piemērotāko risinājumu Jūsu uzņēmuma attīstībai, ir svarīgi zināt, kādas priekšrocības piemīt konkrētajam finansētājam. Izmantojot ERST Finance piedāvātos pakalpojumus, uzņēmējam ir iespēja:

          ● pirkt preces vairumā un saņemt izdevīgākus darījumu piedāvājumus no piegādātāja;

          ● neapgrūtināt uzņēmuma apgrozāmos līdzekļus, jo par iegādātajiem materiāliem norēķinās ERST Finance;

          ● sadarboties ar pretimnākošākiem piegādātājiem un iegūt izdevīgākas atlaides materiālu iepirkumiem;

          ● iegūt plašu ERST Finance sadarbības partneru – piegādātāju – loku gan Eiropas Savienības valstīs, gan ārpus ES robežām;

          ● maksāt tikai par faktiski izmantoto finansējumu;

          ● neapgrūtināt uzņēmuma bilanci ar ķīlām, jo ERST Finance aizdevums neuzliek nekādas kredītsaistības.

Kā noslēgt sadarbības līgumu ar ERST Finance?

Lai sadarbotos ar ERST Finance un izmantotu aizdevēja sniegtos pakalpojumus, Jums jāveic tikai trīs vienkārši soļi:

 1. piesakieties konsultācijai ar speciālistu;
 2. noslēdziet sadarbības līgumu;
 3. divu dienu laikā varēsiet sākt piegādātāju rēķinus apmaksāt ar ERST Finance.

Sīkāk par pakalpojumiem, pieejamo aizdevuma apjomu, kā arī citu nozīmīgu un noderīgu informāciju uzziniet ERST Finance mājaslapā!

Tavs komentārs par rakstu: