• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Eva JuhņēvičaEva Juhņēviča. Foto no: jauns.lv

Eva Juhņēviča atgriežas Dziesmu svētkos

Par laimi, lielākā daļa sabiedrības jau ir aizmirsusi, kādas kaislības iepriekšējo, XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI Deju svētku tolaik vēl kā siles figūra mazzināmā izpilddirektore Eva Juhņēviča spēja sagādāt labticīgajiem biļetu pircējiem. Ja nu kas, neliels atgādinājums šeit.  

Matīss Miers, īpaši InfoTOP.lv

Pa starpu daiļā jumprava Juhņēviča ir paspējusi ar sevi iepazīstināt plašākas tautas masas, tikpat efektīvi un efektīgi vadot Vakcinācijas projektu, no kura pavisam nupat bija spiesta aiziet, tā teikt, beigt šo karjeru, jo bija jāveic, modīgi izsakoties, daunšiftings (down-shifting) jeb iziešana no komforta zonas, samazinot aldziņu no 4905 euro + bonusiem Vakcinācijas projekta biroja vadītājas krēslā uz 1917 eiro mēnesī Nacionālā veselības dienesta Vakcinācijas nodaļas vadītājas krēslā.  

Lai nesatraucas smukās Evas fani! Viņa ir atgriezusies pie muzikālās karjeras: proti, iesaistījusies nākamvasar gaidāmo XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētku gatavošanā. Uff! – tad jau ir garantija, ka nedz siles radījumi paliks bez sūri grūti nopelnītām brīvbiļetēm, nedz vienkāršā tauta bez tikpat nopelnītām atrakcijām, kas vairumam iesaistīto gan izraisa kreņķēšanos un citas negatīvas emocijas, taču tas, protams, ir atkarīgs no cilvēka subjektīvās attieksmes.

Vārdu sakot, Rīgas dome ar Juhņēviču ir noslēgusi uzņēmuma līgumu par kopējo summu 4934 eiro pirms nodokļu nomaksas. Kāpēc tik sīka summiņa, jautāsiet? Tāpēc ka līgums noslēgts tikai līdz 30. septembrim, un tās kapeiciņas paredzētas tikai par divu mēnešu rosīšanos. Kad tauta nomierināsies, līgumu, protams, varēs pagarināt.            

Tavs komentārs par rakstu: