• Produkti
  • ecube
  • trauki
  • Gelios
  • xlash
  • autoskola
Krišjānis KariņšLatvju Duče, vientieša smaida ģēnijs K.A.Kariņš visu zina! Foto: Valsts kanceleja

Fašisma dzimšana jeb Latvju Duče visu zina!

Atskatoties pagātnē, Viņa Ekselence Benito Musolīni, valdības galva, fašistu vadonis un impērijas radītājs (Sua Eccellenza Benito Mussolini, Capo del Governo, Duce del Fascismo e Fondatore dell'Impero) šķiet maķenīt komisks personāžs. Tāpēc nebrīnīsimies, ka mūsu Dievzemītē uz šādu godu pašlaik pretendē vientieša smaidiņa ģēnijs Krišjānis Arturs Kariņš.    

Dzintars Zaļūksnis

Fašisti ir drosmīgi puikas, vienmēr darbojas bariņā, un nebūtu pareizi kovidreliģijā balstītā totalitārā režīma radīšanu piedēvēt vienam pašam K.A.Kariņam. Viņš, bez šaubām, ambīciju ziņā ir īsts Duče, taču viņa branžā ir arī uzticamie palīgi Daniels, Uga, Jurijs un vēl vesela varza mazu, bet šiverīgu rūķīšu, kuru galvenais uzdevums – piespiest visiem rūpēties par savu veselību stingri vienpusīgā kontekstā – Covid-19, Covid-19, Covid-19!

Latvju fašisti darbojas kaunīgi, bet tāda jau mūsu mentalitāte: parlaments nav atlaists, bet gan pataisīts par leļļu teātri, Satversme formāli nav apturēta, bet faktiski netiek ievērota, Ministru prezidenta amats vēl nav apvienots ar Valsts prezidenta amatu, bet vai mums maz vēl ir Valsts prezidents? Valsts pārvalde dzelžaini pieturas pie skaitļiem, aiz kuriem loģiski pazūd cilvēki, bet kopīgā nauda tiek tērēta idejas vārdā, tāpēc nevienam nav brīv vaicāt, kur tā vislaik pazūd.

Tikmēr cilvēki, kā jau fašistu veidotā režīmā pieņemts, ir kļuvuši par masu, personu kopu, un personām domāšana ir lieka. Personas ir izpildītājas. Pietiek, ka Latvju Duče visu zina!

Tāpēc klausieties visi, ko jums iecerējis Vadoņa oberpalīgs, fašistu kovidsimfonijas meistars Daniels Pavļuts. Klausieties un nemēģiniet iebilst, jūs, personas!

Veselības ministrija ir pieteikusi kovidstratēģiju rudenim. Ja jūs neesat bijis pietiekami lojāls režīmam un, apliecinot savu lojalitāti, vai nu izslimojis kovidu, vai pret to sapotējies, jums tiks aizliegts tik daudz, ka dzīve vairs neliksies mīļa! Bez [ar fašistiem] sadarbspējīga sertifikāta jūs nevarēsiet nopirkt pat ēdmaņu. A ko?! Ēdīs tikai režīmam paklausīgie!

Nu, ēdīs, neēdīs... Nojaušot, ka Duče un viņa dučēni mierā neliksies, es personīgi jau esmu sev sakārtojis zināmu barības ķēdīti. Tāpēc, atā, krogi, atā, “RIMI”, “Maxima” un citi režīmam lojālie tirgotāji! Jūs uzprasāties, lai es iztieku bez jums – un neceriet, ka pēc tam, kad šī šļura beigsies, jūs mani dabūsiet atpakaļ!

Fašisti var sekmīgi darboties tikai tad, ja sabiedrības vairākums bez iebildumiem izpilda viņu visabsurdākās iegribas. Dučes pakalpiņu izgudrotais dehumanizētais luksofora princips var darboties tikai tad, ja CILVĒKI to ievēro, ja tiešām tiek veidotas zaļās, dzeltenās un sarkanās zonas, ja tiek atmesta loģika un aizmirsta pašcieņa, ja sertificētie sevi sāk uzskatīt par pārcilvēkiem un sadarbībā ar režīmu cenšas zemcilvēku dzīvi padarīt par elli.

Fašisms uzvar tad, ja PERSONAS aizmirst cilvēcību. 

3 Komentāri


 1. ženija
  2021-09-22

  Tāpēc jau digitālajā strūklakā labu laiku bija vērojams fašistu kāškrusts.

 2. Alfrēds
  2021-09-22

  Kariņam & brandžai, laiks skatīties uz māju pusi!

  • Oskars
   2021-09-26

   Stop ! Mājas varēs pagaidīt ! Vispirms- tiesiņa, pēc tam- cietumiņš, bet pēc tam- naudiņas atgriešana. Pēc tā visa varēs arī skatīties uz māju pusi. Ja veselība atļaus.

Tavs komentārs par rakstu: