• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Anastasija SevastovaBez Anastasijas Sevastovas jānotiek brīnumam, lai Latvijas izlase spētu pieveikt Vāciju. Foto: Reuters/Getty Images

Federāciju kausā pret Vāciju – bez Sevastovas

19. un 20. aprīlī “Arēnā Rīga” notiks pārspēle par vietu Federāciju kausa Pasaules grupā. Diemžēl muguras traumas dēļ Latvijas izlasei pret Vāciju nevarēs palīdzēt valsts pirmā rakete Anastasija Sevastova, kura Sieviešu tenisa asociācijas (Women’s Tennis Association, WTA) rangā ieņem 13. vietu.

Komandas kapteinis Adrians Žguns komentē: “Ļoti cerējām, ka viss būs kārtībā, bet šoreiz nepaveicās. Vēlam Anastasijai veselību – viņa mums noderēs arī nākotnē.” Bez Sevastovas cīņa pret Vāciju, protams, nekļūst bezcerīga, tomēr tuvu tam. Latvijas otrā rakete Jeļena Ostapenko WTA rangā ir 29. pozīcijā un teorētiski var sekmīgi cīnīties pat ar Vācijas pirmo numuru Angeliku Kerberi (Angelika Kerber, WTA 5.), lai gan patlaban nav labākais posms Aļonas karjerā. Taču starp viņu un pārējām Latvijas izlases dalībniecēm ir “bezdibenis”: otrais numurs Diāna Marcinkēviča WTA rangā atrodas 267., bet 18 gadus vecā Daniela Vismane – 645. vietā.

Savukārt Vācijas izlasi pret Latviju pārstāvēs Kerbere uin pasaules 17. rakete Jūlija Gērgesa (Julia Görges), kā arī Andrea Petkoviča (Andrea Petkovic, WTA 71.) un Anna Lēna Grēnefelde (Anna-Lena Grönefeld), kura WTA dubultspēļu reitingā atrodas 26.vietā.

Mača uzvarētājas nodrošinās savai izlasei vietu Pasaules pirmajā grupā, bet zaudētājas nākamsezon spēlēs otrajā grupā.

Tavs komentārs par rakstu: