• Produkti
    • ecube
    • trauki
    • Gelios
    • xlash
    • autoskola
Foto: Artis Lainišs/LETA

Festivāla "Positivus" programmu papildinās literātu lasījumi

LETA

Festivāla "Positivus" programmu šogad papildinās literātu lasījumi, kas norisināsies uz "KDi" Dabas skatuves, informēja festivāla organizatoru pārstāve Linda Igolniece.

Literāti, kas festivāla norises dienās - no 18.jūlija līdz 20.jūlijam - kāps uz viņiem paredzētās skatuves, tiks izvēlēti konkursā, kurā piedalīties aicināts ikviens.

"Šogad "KDi" Dabas skatuvei piešķirs jaunu saturu, izceļot jaunos literātu talantus, ļaujot viņiem atrast savu lasītāju, tikt sadzirdētiem un novērtētiem. Ikvienam ar Šekspīru, Ziedoni, Dostojevski, Blaumani vai citu iedvesmojošu rakstnieku sirdī ir iespēja kādā no trim festivāla dienām nonākt prožektoru gaismās un nolasīt savu daiļdarbu plašai auditorijai uz Dabas skatuves," stāsta Igolniece.

Literātu konkursa dalībnieku uzdevums ir izvēlēties vienu no sevis radītajiem darbiem, kuru vēlētos lasīt publikas priekšā, norādīt sacerējuma radīšanas datumu un to, vai darbs iepriekš ir publicēts. Tāpat jāsagatavo īss savas literārās karjeras apraksts un visi materiāli līdz 8.maijam jānosūta uz e-pasta adresi "literati@positivus.com".

Konkursa darbus izvērtēs "KDi" un "Positivus" festivāla žūrijas komanda, un tā rezultāti tiks paziņoti jau 20.maijā. Labākie darbi tiks publicēti arī "KDi" interneta sadaļā "Lasītava".

Kā ziņots, "Positivus" festivālā šogad uzstāsies arī "Kraftwerk", "Bastille", Ellija Goldinga, "The Kooks", "The 1975", "Daughter", Laura Mvula, "Junip", "Temples", "Of Montral", "MØ", "You me at six", "Kid Karate", "Birth of joy", King Charles, "Pompeya", "FM Belfast", kā arī "And so I watvh you from afar".

Tavs komentārs par rakstu: