Samuels Imtitī gūst vārtus Francijas labāSamuels Imtitī gūst vienīgos vārtus. Foto: theaustralian.com

Francija 1-0 Beļģija. Laika vilcēji

Starptautiskās fubola federāciju asociācijas (Fédération Internationale de Football Association, FIFA) Pasaules kausa izcīņas finālturnīra pusfināla mačs starp Francijas un Beļģijas izlasēm bija garlaicīgāks nekā cerēts. Pēc vārtu gūšanas Francijas futbolisti veiksmīgi nodarbojās ar laika vilkšanu, un viņu plāns izrādījās veiksmīgs.

Spēles 51. minūtē Samuels Imtitī (Samuel Umtiti) pēc Antuāna Grizmana (Antoine Griezmann) lieliskas “otrā stāva” piespēles precīzi sitot ar galvu pārspēja beļģu vārtsargu Tibo Kurtuā (Thibaut Courtois). Tas šajā spēlē bija pirmais un pēdējais vārtu guvums. Franču futbolisti praktiski visas atlikušās 45 minūtes pilnā sastāvā veiksmīgi atgaiņājās no beļģu uzbrukumiem. Tas nebija skaisti, toties efektīvi. Laika vilkšanas taktika šoreiz attaisnojās, un praktiskie franči svinēja uzvaru.

2018. gada 7. jūlijs. Sanktpēterburga, PK pusfināls. Francija 1-0 Beļģija. Vārtus guva: Jumtitī (51. min., 1-0).